ru ua

У Києві показали небезпечний підземний перехід біля метро (фото)

У Києві показали небезпечний підземний перехід біля метро (фото) Колаж РБК-Україна: у Києві в підземному переході обсипається плитка прямо людям під ноги

У Києві в підземному переході біля станції метро "Дорогожичі" стала відпадати плитка, і кілька шматків кахлю обвалилися вниз, розбившись при падінні саме при вході в підземку. Небезпечне місце сфотографував один з жителів столиці, після чого кадри розмістили в мережі.

Знімки 3 липня опубліковані на Facebook-сторінці "Київ Оперативний".

Також киян закликали бути обережними, оскільки на козирку переходу інша плитка теж ледь тримається, і є ризик обвалу кахлю практично в будь-який момент. Шматки ж можуть впасти на голови нічого не підозрюючим людям, які в той момент будуть виходити з підземки до сходів, що ведуть на вулицю.

"Хто там користується підземним переходом поблизу зі станцією метро Дорогожичі? Будьте обережні. Тут зовсім не тримається плитка", - йдеться в описі до фото.

У Києві показали небезпечний підземний перехід біля метро (фото)У Києві показали небезпечний підземний перехід біля метро (фото)

Киян попередили про небезпеку через падаючу плитку на переході біля станції метро "Дорогожичі" (фото: facebook.com/KyivOperativ)

У мережі обурюються через подібну ситуацію, і озвучується думка, що краще зробити наземні переходи, замість підземок

  • Їх давно пора бетоном залити та зробити цивілізовані пішохідні наземні переходи! Вічно брудні, розмальовані та сечею смердить... Під площею "Льва Толстого" взагалі "бомжатня".
  • Чому там не зробити наземний?
  • Капець, це ж так вбити може!
  • Новий ремонт коштом бюджету буде. Причому зимою, що б до наступної зими і нова плитка відвалилася...