ua en ru

У Києві кур'єри Glovo обурили мережу їздою по підземних переходах на мопедах

У Києві кур'єри Glovo обурили мережу їздою по підземних переходах на мопедах Кур'єри Glovo в Києві їздять по підземному переходу на мопедах (фото: скріншот з відео)
Автор: Styler

У Києві кур'єрська служба доставки їжі Glovo потрапила у скандал через те, що в мережі з'явилося відео, на якому видно, як кур'єри їздять на мопедах з включеним двигуном по підземному переходу.

Відео інциденту опублікувала Ольга Ходлевська на своїй сторінці в Facebook.

На відео видно, як кілька кур'єрів Glovo на мопедах спускаються сходами пішохідного переходу, щоб не об'їжджати по дорозі. Інцидент стався біля парку імені Пушкіна, який знаходиться поруч зі станцією метро "Шулявська".

Кур'єри Glovo користуються підземними пішохідними переходами для перегонки мопедів з увімкненими двигунами. Їм лінь...

Posted by Olha Hodlevska on Thursday, February 18, 2021

"Якщо мене найближчим часом підріжуть десь у парку КПІ або Пушкіна, то це кур'єри Глово азійської зовнішності на мопедах. Один з них поводився досить агресивно, мені доводилося ховати телефон. Вони найчастіше їздять без номерів, але на відео видно один номер АЕ5796ОН", - написала дівчина.

Вона також розповіла, що вже звернулася в патрульну поліцію, де їй сказали написати заяву і чекати відповіді.

В компанії Glovo вже знають про цей інцидент і прокоментували ситуацію під постом Ольги.

"Добрий вечір! Дякую, що звернули нашу увагу. Ми вважаємо таку поведінку кур'єрів абсолютно неприйнятною. Кур'єри є незалежними суб'єктами, проте у кожного є власний рейтинг, на який можуть впливати користувачі, партнери і зазначені вами інциденти. При зниженні рейтингу кур'єра в додатку, він обов'язково буде відключений від платформи Glovo без можливості відновлення співпраці", - заявили в компанії.

Ользі також запропонували зв'язатися з компанією, щоб вона могла ідентифікувати кур'єрів.

Користувачі мережі також прокоментували відео. При цьому є люди, які нічого поганого в діях кур'єрів не бачать.

  • Так, біля зоопарку теж саме відбувається
  • Чому роблять це вони, а соромно мені?
  • Як так? Це вже зовсім;
  • Задовбали літати по тротуарах повз колясок, як божевільні. Коли почнуть виписувати штрафи?! Не тільки їм, а й компанії разок/другий на пару тисяч євро.
  • А яка вам різниця??? Це не на машині ж, ну і якби вони звичайно, нормально перейшли, не так ось. Ну і всі ж здорові, живі, то чого чіпляєтеся?? Де написано, що не можна переходити з мото? Вони обережні, вже з досвідом. І їм нічого не буде, це робота така, що треба доставити швидко, що б такі злі люди не кинулися...