ua en ru

Кейт Міддлтон вперше відреагувала на народження дочки Маркл і Гаррі, хоча минув тиждень

Кейт Міддлтон вперше відреагувала на народження дочки Маркл і Гаррі, хоча минув тиждень Фото: Кейт Міддлтон і Меган Маркл (Getty Images)

Кейт Міддлтон вперше публічно відреагувала на народження другої дитини у Меган Маркл і принц Гаррі, хоча ця знаменна подія в родині брата її чоловіка принца Вільяма сталася ще 4 червня. Герцогиня Кембриджська в розмові з журналістами під час візиту до першої леді США зізналася, що чекає зустрічі з маленькою Лілібет Діаною Маунтбаттен-Віндзор з нетерпінням.

Про це передає Independent.

Міддлтон під час візиту до Джилл Байден поділилася своїми найкращими побажаннями і передала привітання Гаррі і Меган, які тиждень тому знову стали батьками.

Про новонароджену племінницю дружина принца Вільяма говорила з великим захопленням.

Також герцогиня зізналася, що члени британської королівської сім'ї ще не бачили дитину, і ще не спілкувалися з Гаррі та Меган по відеозв'язку.

"Я бажаю їй всього найкращого. З нетерпінням чекаю можливості її побачити. Ми ще її не бачили, сподіваємося, що незабаром у нас буде можливість познайомитися з нею. Не можу дочекатися зустрічі з нею", - сказала Міддлтон.

Відео: Кейт Міддлтон відреагувала на народження дочки принца Гаррі та Меган Маркл