ru ua

Відомий голлівудський актор попросив українців про допомогу

Відомий голлівудський актор попросив українців про допомогу Джозеф Гордон-Левітт (фото: instagram.com/hitrecordjoe)

Голлівудський актор Джозеф Гордон-Левітт звернувся до жителів України

Джозеф Гордон-Левітт у вівторок, 18 листопада, звернувся до громадян України зі своєї сторінки у Facebook. Відомий голлівудський актор попросив допомогти йому з новим проєктом, який об'єднає творчих людей зі всього світу.

Він шукає фотографії України для нового проєкту на його сайті HitRECord. Актор закликає знайти кілька красивих фотографій і додати їх в проєкт. Про це Джозеф Гордон-Левітт написав на своїй сторінці в Facebook.

"Привіт, друзі в Україні! Шукаю круті фото України для нового проєкту на моєму сайті HitRECord. Знайдіть декілька фотографій, які ви зробили десь в країні, і додайте їх в проєкт. У цьому проєкті також є пропозиції для письменників і акторів озвучування, якщо вам цікаво. Перейдіть по посиланню вище для отримання додаткової інформації", - написав актор.

До свого посту Джозеф Гордон-Левітт прикріпив фото українських Карпат. Варто відзначити, що українці в коментарях почали скидати фотографії з України.

Зараз на ресурсі розміщено понад 1 000 фотографій України від українців, які відгукнулися на пропозицію актора.

Джозеф Гордон-Левітт знімався в таких фільмах, як "Початок", "Темний лицар: Відродження легенди", "Петля часу", "Лінкольн", "Сноуден", "Життя прекрасне", "500 днів літа" та ін.

Нагадаємо, ми писали про те, як виглядали будинки голлівудських зірок до настання слави.

Раніше помер відомий голлівудський актор Чедвік Боузман - зірка "Чорної пантери".