ua ru

Гріх треба виправляти: Єпіфаній зробив несподівану заяву

Гріх треба виправляти: Єпіфаній зробив несподівану заяву Предстоятель ПЦУ Епіфаній (Віталій Носач, РБК-Україна)

Єпіфаній висловився про гендер і ЛГБТ

Предстоятель Православної церкви України Епіфаній зробив несподівану заяву на тему гендеру та ЛГБТ. Під час свого візиту до Маріуполя Епіфаній поспілкувався з журналістами і висловив думку, що теми ґендеру та ЛГБТ були нав'язані українському суспільству Заходом. Відповідне відео було розміщено на YouTube-каналі "Новини Донбасу".

Епіфаній зазначив, що церква не приймає тих речей, які нав'язуються нам з Заходу і церква базується на священних канонах і Святому Писанні, де чітко зазначено, що якщо існує гріх, то його потрібно виправляти. Потрібно ставати краще, каятися у своїх гріхах.

"Церква ніколи не прийме те, що є гріхом, нормальним явищем, яке має панувати в нашому суспільстві", - сказав Епіфаній і додав, що церква любить всіх.

"Ми любимо всіх людей. Ми не сіємо ворожнечу, ми нікого не ненавидимо, ми любимо людей, тому що людина за своєю природою створена доброю. Але якщо вона творить гріх, якщо її життя несумісна з християнськими моральними цінностями, то таких людей ми не можемо виправдовувати, лише закликаємо, щоб вони змінювалися, ставали кращими і каялися у своїх гріхах перед Богом", - сказав предстоятель ПЦУ.

У відповідь на уточнююче питання журналіста про нав'язування Заходом деяких моральних цінностей, Єпіфаній підкреслив, що в українському суспільстві такі речі не сприймаються як нормальне явище.

Також він зауважив, що питання гендеру зараз почало широко впроваджуватися в багатьох аспектів життя українців, в тому числі і в школах, що, на думку Єпіфанія, не дуже добре для суспільства.

Епіфаній висловився про гендер і ЛГБТ (YouTube/Новини Донбасу)

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Філарет не запросив Епіфанія на свято у Володимирському соборі.

А також розповідали про те, що мережа бурхливо відреагувала на зустріч Зеленського з Єпіфанієм.