ru ua

Фонд Ложкіна подвоїть 1 млн, зібраний "Таблеточками" і благодійниками на допомогу дітям в боротьбі з раком

Фонд Ложкіна подвоїть 1 млн, зібраний "Таблеточками" і благодійниками на допомогу дітям в боротьбі з раком Фото: Борис Ложкін (прес-служба)
Автор: Styler

Кожен внесок з мільйона гривень, зібраних фондом "Таблеточки" і благодійниками на допомогу онкохворим дітям, буде подвоєний Фондом Бориса Ложкіна.

Про акцію, приурочену до Дня захисту дітей, повідомляється на сайті "Таблеточек".

"Боротьба з раком - зовсім не дитяча справа. Побороти рак можна тільки спільними зусиллями", - говориться у повідомленні.

Щорічно в Україні діагностується близько 1000 нових випадків онкозахворювань у дітей. Кожен подібний діагноз ставить під сумнів майбутні дні народження конкретної дитини. Щоб дитячі свята тривали, фонд "Таблеточки" звертається до благодійників з пропозицією зібрати один мільйон гривень. За умовами акції, цей мільйон буде подвоєний партнером "Таблеточек" - Фондом Бориса Ложкіна.

У підсумку, на лікування онкохворих дітей буде витрачено вже два мільйони гривень, а значить, вдвічі більшій кількості дітей буде подарована можливість продовжувати відзначати свої дні народження.

Стати благодійником і поділитися своєю силою з дітьми, які борються з раком, можна вже зараз за посиланням: https://lymon.tabletochki.org

"Таблеточки" - благодійний фонд з 10-річною історією, який надає допомогу онкохворим дітям в Україні. Основні напрямки діяльності Фонду: адресна допомога сім'ям, системна допомога дитячим онковідділенням, захист прав дітей та професійний розвиток медичного персоналу.

Щомісяця під опікою фонду знаходяться 500 сімей і 21 онковідділення в різних регіонах України. За 10 років роботи "Таблеточек" адресна допомога була надана більш ніж 5000 сімей.

Благодійний Фонд Бориса Ложкіна є багаторічним партнером "Таблеточек". Фонд був заснований у 2014 році Борисом Ложкіним і Надією Шаломовою. Його діяльність спрямована на порятунок дитячих життів і підтримку обдарованої молоді. Місія фонду - створювати майбутнє.