ua en ru

Фільм "Гуцулка Ксеня": дивитися онлайн трейлер

Фільм "Гуцулка Ксеня": дивитися онлайн трейлер Кадр з фільму "Гуцулка Ксеня" (YouTube /B&H Film Distribution Company)

Гуцулка Ксеня - романтичний мюзикл про кохання, яке почалося в Карпатах. Дивитися онлайн трейлер фільму можна у нас на Styler

Гуцулка Ксеня - трейлер фільму (YouTube/B&H Film Distribution Company)

7 березня в прокат виходить український романтичний мюзикл "Гуцулка Ксеня". Фільм розповість історію кохання, яке почалося в Карпатах між українською дівчиною і американцем.

Сюжет фільму

Дія картини розгортається в Ворохті. Компанія американців приїжджає до мальовничого куточку Карпат, щоб знайти наречену молодому хлопцю Яро. Дідусь заповідав йому велику суму грошей, але щоб отримати ці кошти, спочатку Яро повинен знайти собі дружину українку.

Кадр з фільму "Гуцулка Ксеня" Кадр з фільму "Гуцулка Ксеня" (YouTube / B & H Film Distribution Company)

Чарівна гуцулка Ксенія полонить серце Яро з першої зустрічі. Чи зможе американець завоювати кохання прекрасної українки?

Режисером мюзиклу і сценаристом стала Олена Дем'яненко ("Завтра буде завтра", "Моя бабуся Фанні Каплан"). Головні ролі виконали: Варвара Лущик, Максим Лозинський, Ігор Цішкевіч, Олів'є Бонжур, Катерина Молчанова та інші.

У створенні музики до фільму "Гуцулка Ксеня" брали участь українська етно-група "ДахаБраха" і фрік-кабаре Dakh Daughters.

Кадр з фільму "Гуцулка Ксеня"Кадр з фільму "Гуцулка Ксеня" (YouTube /B&H Film Distribution Company)

Також глядачі зможуть почути голос Катерини Молчанової ("Моя бабуся Фанні Каплан"). У новому мюзиклі актриса зіграла роль американки Мері.

До речі, пісня української рок-групи Marakesh прозвучала в популярному американському серіалі "Безсоромні".

Нагадаємо, учасники гурту ДахаБраха висловилися про свою позицію з приводу виступів у Росії.

Відео: РБК-Україна