ru ua

Епіцентр коронавірусу: активіст з гумором розповів про ситуацію в Чернівцях

Епіцентр коронавірусу: активіст з гумором розповів про ситуацію в Чернівцях В мережі висміяли паніку щодо коронавірусу в Чернівцях (коллаж РБК-Україна)

Коронавірус в Чернівцях "позачиняв" магазини, банки і аптеки, а вода і світло - по графіку

Коронавірус в Україні вже змушує панікувати тисячі жителів не лише Чернівців, а й інших регіонів нашої країни. Користувачі мережі побоюються, що COVID-19 з блискавичною швидкістю розповсюдиться по усім містам. А це, гадають деякі "диванні експерти", спричинить хаос і дефіцит товарів. Дехто вже навіть припускає, що через коронавірус в Україні можуть ввести надзвичайний стан.

Такі безпідставні побоювання у своєму Facebook висміяв житель Чернівців, керівник Центру стерилізації тварин і активіст Артем Жук, який знаходиться у самісінькому "епіцентрі розповсюдження коронавірусу". Він вирішив розвіяти паніку і доповів оперативну ситуацію з міста, де знаходиться перший хворий на COVID-19 чоловік в країні.

"Полиці в супермаркетах порожні, за одну годину винесли все, що було. Кілометрові черги. На виїздах з міста облаштовані воєнізовані блокпости, у разі, якщо ви відмовляєтесь виміряти температуру - стріляють на ураження. На вулицях видно поодиноких людей і автомобілі, звучать сирени, курсують озброєнні патрулі. Міська влада заборонила виходити з дому - банки, аптеки, магазини не працюють, вода і світло по графіку - 1 година в день. Інфіковані безслідно зникають, а на міському могильнику видніється густий димок. Тримаю в курсі", - написав він.

В коментарях люди тішаться з того, як дотепно Артем розвіює паніку щодо коронавірусу в Україні.

  • Коли будуть відьом палити?
  • На 8 березня замість квітів даруйте маску
  • От що ти пишеш? Все навпаки: люди радіють, що саме Чернівці, що ми перші. На вулиці свято, карнавал, всі щасливі - вітають одне одного.
  • До інтернету дають доступ лише обраним...
  • У місцевих пабліках закликають спалити всі лікарні про всяк випадок!

Епіцентр коронавірусу: активіст з гумором розповів про ситуацію в Чернівцях

Скриншот поста (facebook.com/artem.ketchup)

Нагадаємо, що нещодавно багатодітна матір шокувала зізнанням про атаку камінням у Нових Санжарах.