ua en ru

Дівчину облив окропом її хлопець: подробиці моторошного інциденту в Запоріжжі

Дівчину облив окропом її хлопець: подробиці моторошного інциденту в Запоріжжі Фото: колаж РБК-Україна

У Запоріжжі дівчина-сирота госпіталізована з глибокими опіками на обличчі

У Запоріжжі дівчину облив окропом її хлопець, в результаті чого потерпіла отримала глибокі опіки і була госпіталізована. Сирота знаходиться в 5-й міській лікарні в опіковому центрі. Волонтери звернулися до українців із проханням допомогти нещасній, адже більше їй чекати допомоги нізвідки. Про це в мережі розповіла засновник благодійного фонду "Емоція" Злата Некрасова.

На Анастасію Шаповалову (1994 року народження) хлопець вилив окріп, коли вона спала. Опік тіла становить 21%.

Молодий чоловік після цього втік і тепер ховається від поліції.

Зазначається, що у Насті двоє маленьких дітей 6 і 4 років, і батьком хлопчика і дівчинки є якраз той її хлопець, з яким вона проживала як цивільна дружина.

Відео з Facebook-сторінки Злати Некрасової

Зараз діти у бабусі. Батьки хлопця допомагати мамі своїх онуків відмовилися.

"Я зайшла до неї в палату, але у мене рука не піднялася зробити фото, одже це дійсно горе і біль, молода дівчинка із обпеченим обличчям... у мене бракує слів, щоб описати це", - розповіла Злата.

Дівчину облив окропом її хлопець: подробиці моторошного інциденту в Запоріжжі

Скрін: deskgram.net

Зібраних для Насті грошей - близько 6 тисяч гривень - вистачить приблизно на тиждень, а далі медики призначать більш потужний і дорогий антибіотик.

Крім того, за словами лікаря, зараз необхідно скласти для неї кров.

Некрасова розповіла, що потрібно 25 донорів (будь-якої групи крові). Здати її можна в 5-у міську лікарню Запоріжжя (опікове відділення) на ім'я Анастасії Шаповалової.

Відео з Facebook-сторінки Злати Некрасової

Як повідомлялося раніше, у Запоріжжі 13 липня поховали 22-річну Анастасію Ковальову, яку облив бензином і підпалив власний наречений.

Додамо, що на суді молодий чоловік пояснив, що підпалив свою наречену, так як хотів "зміцнити стосунки". Свою провину він так і не визнав.