ua ru

День літнього сонцестояння: як залучити гроші і удачу

День літнього сонцестояння: як залучити гроші і удачу День літнього сонцестояння 2019 (unsplash.com)

День літнього сонцестояння володіє потужною енергетикою

День літнього сонцестояння наступає 21 червня і саме в цей день починається астрономічне літо. Щорічно дата і точний час сонцестояння може мінятися, так як це відбувається в той момент, коли нахил осі обертання Землі у напрямку на Сонце приймає найменше значення. У 2019 році це - 21 червня о 15:54. Зимове сонцестояння настане відповідно 22 грудня 04:19. Для жителів високих широт це – найдовший день і найкоротша ніч у році.

День літнього сонцестояння вважають святом, який налічує тисячолітню історію. В деяких народах цей день вважається початком Нового року. В цей день категорично не можна лаятися, з'ясовувати стосунки і ображатися. Також не можна вдаватися до ліні і варто позбутися від негативних емоцій.

День літнього сонцестояння ідеально підходить для одруження і вінчання, а в цьому році, як кажуть астрологи, завдяки поєднанню Близнюка і Рака, цей день ідеально підходить для зміни свого життя в кращу сторону.

Провести його потрібно з сім'єю, відправитися на природу, ближче до водойм. Потрібно загадувати бажання, плести вінки, проводити медитації і налаштувати себе на позитив, так як день літнього сонцестояння володіє потужною енергетикою і все задумане в цей день обов'язково здійсниться.

День літнього сонцестояння: як залучити гроші і удачу

День літнього сонцестояння (unsplash.com)

В цей день потрібно пити трав'яні чаї і одягатися в костюми всіх відтінків жовтого, щоб символізувати сонце і притягувати сонячну енергетику.

У давнину в цей день збирали букети або гірлянди з трав і носили з собою, щоб захистити себе від злих духів. До складу букетів обов'язково повинен входити звіробій.

Також палили багаття, щоб задобрити богів, удобрити землю і подарувати хороший урожай.

Молоді дівчата, які мріяли вийти заміж найближчим часом, вплітали собі у волосся живі квіти.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, скільки вихідних днів буде в липні.

А також розповідали про те, що астролог назвав знаки Зодіаку, життя яких кардинально зміниться в червні.