ru ua

Кліматичний бренд Cooper&Hunter став офіційним партнером хокейної команди "Сокiл Київ"

Кліматичний бренд Cooper&Hunter став офіційним партнером хокейної команди "Сокiл Київ" Логотип C&H буде прикрашати форму гравців "Сокола"
Автор: Styler

Cooper&Hunter відомий своєю підтримкою хокею у різних країнах світу

Вiдомий міжнародний кліматичний бренд Cooper&Hunter став офіційним партнером легенди українського хокею - команди "Сокiл Київ".

Як відомо, найіменитіший хокейний клуб України, єдиний бронзовий призер чемпіонату СРСР (1985 р.) в історії українського хокею, відновив свою роботу, влітку цього року, під керівництвом колишнього вихованця "Сокола", нападника Олега Шафаренка та успішно зіграв перші поєдинки.

Спонсорський договір між ексклюзивними представниками компанії Cooper&Hunter в Україні та "Сокiл Київ", про усебічну підтримку команди, було підписано у Києві, 6 листопада 2020 року, а вже наступного дня команда вийшла на лід, у рамках чемпіонату Української хокейної ліги.

Надалі, логотип C&H буде прикрашати форму гравців "Сокола". Наразі, чемпіонат проходить без присутності фанатів, та вони матимуть можливість підтримати улюблену команду, переглядаючи ТБ та інтернет-трансляцію.

Кліматичний бренд Cooper&Hunter став офіційним партнером хокейної команди "Сокiл Київ"

"Окрім фінансових вкладень, ми передбачаємо досить велику програму популяризації хокею та здорового способу життя через рекламу, шляхом залучення відомих хокеїстів", - відзначив представник "Cooper&Hunter" в Україні, Сергій Козик.

Умови спонсорства поширюються на 2020-2021 сезон, та будуть переглянуті із розширеною програмою співпраці у наступному сезоні.

Кліматичний бренд Cooper&Hunter став офіційним партнером хокейної команди "Сокiл Київ"

Cooper&Hunter відомий своєю підтримкою хокею у різних країнах світу. Зокрема, вже три роки поспіль, C&H є офіційним спонсором команди НХЛ Florida Panthers (США). Також, Cooper&Hunter був спонсором чемпіонатів світу з хокею, в різних вікових категоріях, що проходили в Україні у 2017 та 2019 роках.

Гарячі емоції та холодний лід - ось що емоційно поєднує хокей та компанію-виробника сучасного, високотехнологічного кліматичного обладнання Cooper&Hunter

Нагадаємо, Cooper&Hunter є провідним гравцем і лідером у галузі кондиціонування повітря та вентиляції.

Продукція під брендом Cooper&Hunter експортується в більш ніж 50 країн світу, та компанія щороку швидко збільшує обсяги експорту кліматичного обладнання: кондиціонерів, теплових насосів, зволожувачів, осушувачів, очищувачів повітря тощо, завойовуючи нових прихильників.