ua en ru

"Щоб ви здохли": проректор харківського ВНЗ втрапив у грандіозний скандал

"Щоб ви здохли": проректор харківського ВНЗ втрапив у грандіозний скандал Проректор університету в Харкові потрапив у скандал через соцмережі (Колаж РБК-Україна)

Проректор державного університету харчування та торгівлі в місті Харкові Віталій Бахтояров втрапив у грандіозний скандал через свого коментаря в Facebook. У ВНЗ стверджують, що сторінку Бахтоярова зламали.

Коментар проректора з'явився на Facebook під публікацією про необхідність перейменування школи в Харкові, яка носить ім'я маршала Жукова. Деталі скандалу повідомили ТСН.

"Щоб ви здохли, бандерлоги д*вбані! Маршала Перемоги відтісняєте, сволочі! Самі чого досягли? Чим ви займаєтеся в житті?", - було зазначено під публікацією з аккаунта Віталія Бахтоярова.

"Щоб ви здохли": проректор харківського ВНЗ втрапив у грандіозний скандал

Скріншот

Коментар дуже швидко був видалений зі сторінки публікації, але зробити скріншот встигли активісти, які були в замішанні від слів проректора.

А ось в університеті впевнені, що Бахтояров не має відношення до даної публікації і йому просто зламали сторінку. Ректор університету Олександр Черевко розповів, що зараз йде розгляд у даній ситуації й він заперечує, що його співробітник здатний на такі висловлювання.

"У своїй пояснювальній записці, яку написав мені проректор з адміністративно-господарської частини Віталій Бахтояров, він ніяких висловлювань не викладав зі своєї сторінки. Його сторінку зламали й від його імені розмістили ці наклепницькі заяви. Ми заявили про це в СБУ, СБУ вже з ним розмовляла, він написав пояснювальні записки. Проректор завжди стояв на позиції державницької, я це можу підтвердити, я ніколи від нього не чув жодних висловлювань проти державної влади, проти України або у підтримку Росії. Він сказав, що все, що було на його сторінці він видалив", - пояснив Черевко.

Він зазначив, що вимагає від співробітників університету уважно стежити за своїми сторінками в соціальних мережах.