ua en ru

У Чорнобилі показали прекрасно плаваючу тварину: "водні процедури" дивіться на відео

У Чорнобилі показали прекрасно плаваючу тварину: "водні процедури" дивіться на відео У Чорнобилі показали плаваючого лося (колаж РБК-Україна)

У Чорнобильському заповіднику показали красеня-лося, який насолоджується водними процедурами.

Відео з могутньою твариною опублікували на сторінці Facebook заповіднику.

У Чорнобильському радіаційному заповіднику розповідають, що лосі - відмінні плавці. Вони з легкістю можуть здолати кілька кілометром вплав без зупинки.

"Попри на свої габарити, великі лосі просто прекрасно почувають себе у воді. Вони вміють дуже швидко плавати та можуть подолати кілька кілометрів без зупинок. Ви можете самі в цьому переконатися, переглянувши відео, на якому лось приймає "водні процедури" в одному з водойм Чорнобильського заповідника", - написали в описі ролика.

Пропонуємо і вам його подивитися і переконатися, який лось чудовий плавець. Відео можна подивитися по посиланню тут.

У коментарях українці написали, що не раз бачили пливучих лосів.

  • Бачили не раз пливучих лосів!
  • Звичайно знаємо!
  • Дід розказував, ще колись пливли одні умніки на човні, а човен для представлення 20 метр. довжина і 1.50 висота.Ну пливуть собі ті дурні та побачили лось перепливає Київське водосховище, ну ті накинули вірьовку йому на роги та й пливуть задоволені та, коли той лось відчув дно, як підірвався і в ліс, з тим човном, то не знаю скільки метрів, чи кілометрів тягнув тієї човен, але від човна того нічого не залишилось.