ua en ru

У бою загинув героєм молодий український командир "Елвіс" (фото)

У бою загинув героєм молодий український командир "Елвіс" (фото) Колаж РБК-Україна: на фронті загинув військовий ЗСУ Євген "Елвіс" Олефіренко

На сході України в бою з російськими окупантами загинув 33-річний командир взводу ЗСУ Євген Олефіренко з позивним "Елвіс". Життя воїна-героя обірвалося вчора, 7 липня.

Скорботну звістку 8 липня повідомила сестра героя, політолог і журналіст з Києва Богдана Шевченко у своєму Facebook.

"Вчора загинув мій брат. Загинув Героєм. В бою. На сході України. Захищаючи мене, мою родину, моїх друзів і мою країну", - пише вона.

Офіцер відправився на фронт у перший день повномасштабного вторгнення, був у найгарячіших точках, брав участь в обороні Лисичанська.

У бою загинув героєм молодий український командир "Елвіс" (фото)У бою загинув героєм молодий український командир "Елвіс" (фото)

Євген "Елвіс" Олефіренко на фронті (фото: facebook.com/bbshevch)

"Женя загинув у бою, як справжній воїн. Він був у самому пеклі, зі своїм взводом, як справжній командир. Він стрибав над вогнищем усе життя. Але це полум'я забрало його до себе", - говорить про брата Богдана.

Дівчина зазначає, що весь час великої війни мимоволі ловила себе на думці: а раптом це була їх остання зустріч, прийшло від брата останнє фото чи останнє повідомлення? На жаль, недавня зустріч рідних такою і виявилася.

У бою загинув героєм молодий український командир "Елвіс" (фото)У бою загинув героєм молодий український командир "Елвіс" (фото)

Військовий ЗСУ Євген Олефіренко (фото: facebook.com/bbshevch)

"Кілька днів тому ми їздили до Женьки на схід. Передавали ще одну машину. Хлопці якраз вийшли з Лисичанська. Вберегли там себе й українські книжки.

Зустрів нас сидячи на лавці біля шиномонтажу, закинувши ногу на коліно, руку на спинку і посміхаючись затягував сигару. У цьому був весь Женя", - згадує Богдана їхню зустріч.

У бою загинув героєм молодий український командир "Елвіс" (фото)У бою загинув героєм молодий український командир "Елвіс" (фото)

Рідні побачилися з Євгеном "Елвісом" за кілька днів до загибелі воїна в бою (фото: facebook.com/bbshevch)

Рідні провели разом майже цілу добу, сміялися, розповідали один одному різні історії.

"Якщо прощання і має бути, то саме таким - світлим і теплим", - додає дівчина.

У бою загинув героєм молодий український командир "Елвіс" (фото)У бою загинув героєм молодий український командир "Елвіс" (фото)У бою загинув героєм молодий український командир "Елвіс" (фото)У бою загинув героєм молодий український командир "Елвіс" (фото)

Євген "Елвіс" Олефіренко з рідними (фото: facebook.com/bbshevch)

Військовий ЗСУ Євген Валерійович Олефіренко "Елвіс" народився 27 вересня 1988 року, через два з половиною місяці він би зустрів свій 34-й день народження.

Був випускником Києво-Могилянської академії, а також навчався на історичному факультеті в Уппсальському університеті (Швеція). Жив у Києві.

Прощання з героєм відбудеться в столиці 9 липня. Панахида розпочнеться о 14:30 у Вознесенській церкві на Байковому кладовищі. О 15:30 тіло воїна кремують.

У бою загинув героєм молодий український командир "Елвіс" (фото)У бою загинув героєм молодий український командир "Елвіс" (фото)У бою загинув героєм молодий український командир "Елвіс" (фото)У бою загинув героєм молодий український командир "Елвіс" (фото)У бою загинув героєм молодий український командир "Елвіс" (фото)У бою загинув героєм молодий український командир "Елвіс" (фото)

Євген "Елвіс" Олефіренко з родиною та близькими (фото: facebook.com/bbshevch)