ua en ru

Бабуся на гіроскутері: мережу "підірвало" відео з пенсіонеркою

Бабуся на гіроскутері: мережу "підірвало" відео з пенсіонеркою У Запоріжжі бабуся їздить на гироскутере (ілюстративне фото: pixabay.com)

Запорізька бабуся продемонструвала навички їзди на гіроскутері

У Запоріжжі пенсіонерка їздить в магазин на гіроскутері. При цьому вона управляє гаджетом не гірше будь-якого підлітка. Це видно на відео, яке продемонстрували в програмі "ТСН тиждень".

На відео видно, як літня жінка спокійно маневрує на гіроскутері і об'їжджає ями. Варто зазначити, що не кожен дорослий може похвалитися таким умінням.

В Запоріжжі бабуся їздить на гіроскутері (відео: YouTube/ТСН)

Це відео викликало бурхливу реакцію мережі, яка захопилася запорізькою бабусею.

  • Те почуття, коли навіть їздити на гіроскутері не вмієш (+ руку через нього зламав), а бабуся взагалі пре без зупинок, з упевненістю. Довгих років життя таким!!!
  • Ну на ф** я спробував встати на цю хр**ь і мало не вбився;
  • Норм бабуся дає;
  • Я теж так хочу!!!
  • У мене схожий ховерборд. Я дуже радий, що вона навчилася їздити. Сподіваюся він їй дуже полегшив і ощасливив життя. Штука класна.
  • І що тут дивного??? Навпаки дивно, коли люди не вміють користуватися сучасними гаджетами.

Нагадаємо, що новий тренд в оформленні пасок підкорив мережу. Instagram заповнений найнесподіванішими прикрасами пасок. Багато оформляють випічку їстівним перлами, маршмеллоу, горіхами, тістечками та іншим.

Раніше повідомлялося про те, що відео з молодим Володимиром Зеленським "підірвало" мережу. У цьому ролику він розповідає про свої перші успіхи у КВН у далекому 1998 році.