ua en ru

Битва Потапа і Дана Балана і безпрецендентне порушення правил: як пройшов 6 ефір Голосу країни

Битва Потапа і Дана Балана і безпрецендентне порушення правил: як пройшов 6 ефір Голосу країни Справжня битва розгорнулася між Потапом і Даном Баланом в шостому ефірі Голосу країни!

Сьогодні, 24 лютого, відбувся шостий випуск дев'ятого сезону шоу Голос країни на телеканалі 1+1.

У неділю, 24 лютого, на каналі 1 + 1 відбувся шостий випуск 9 сезону шоу Голос Країни. Головною інтригою чергового раунду "сліпих" прослуховувань "було питання: хто з тренерів першим закриє набір в свою команду?

Богдан Богословець - вчитель музики з маленького селища. Саме цей конкурсант відкривав шостий ефір вокального шоу, з композицією "Ніч яка місячна". Молодий і амбітний хлопець мріє збирати стадіони, а також вірить, що саме це шоу допоможе йому виступити на великій сцені!

Богдан дуже хотів, щоб повернулася Тіна Кароль і, що цікаво, не дивлячись на те, що в команді зоряної наставниці залишалося всього два місця, вона повернулася першою і, як виявилося, єдиною!

Ангеліна Василевська з Мінська дуже хоче бути героєм для своїх батьків. Тому вона прийшла підкорювати сцену Голосу країни, виконавши пісню групи Hozier - "Take me to church". Юна дівчина точно стала героїнею, як мінімум, шостого ефіру, адже їй вдалося розвернути всі 4 крісла. Ангеліна розгубилася від такої кількості варіантів, але, можливо, через те, що він повернувся першим, вибрала Дана Балана.

Третім на сцену головного вокального шоу вийшов Пресінду, темношкірий хлопець з Анголи, який просто неймовірно круто виконав композицію "Perfect", моментально розвернувши крісла Дана Балана і Монатіка.На останніх акордах пісні до своїх зоряних колегам приєднався і Потап. Проте, другий раз поспіль в битві за конкурсанта тріумфував Дан Балан.

19-річна Вероніка Швець з Вінниці закохана в музику дуже давно. Проте, вона не хотіла брати грошей у батьків, щоб оплачувати уроки вокалу, тому почала займатися виробництвом виробів зі шкіри, заробляючи, таки чином, свої перші гроші. З кількох перших нота композиції "Місто" (ONUKA), яку виконала дівчина, трек було складно відрізнити від оригіналу. Однак ... ніхто з тренерів не провернув свої крісла.

Сліпий циганський барон, Микола Запоражан, прийшов на Голос країни, щоб подякувати свою дружину за те, що сприймає його таким, яким він є. Вона завжди вірила в нього і його талант, тому свій виступ Микола присвятив саме їй. Єдиним тренером, який повернувся до виконавця, став Потап.

Наступною на сцену вийшла 16-річна Аделіна Шевченко, яка в такому юному віці переїхала до столиці України, почавши життя фактично з нуля. Все це через неймовірну любові до музики і бажання підкорити український шоу-бізнес. Дівчина виконала композицію Джамали, "Заманили". Перший крок Аделіни виявився успішним, адже до неї розвернув своє крісло Потап.

Вікторія Боцвіна, яка, в основному, демонструвала свій музичний талант тільки на, так званих, квартирниках, сьогодні прийшла на головну музичну сцену країну. Дівчина виконала культову пісню групи Queen - "I want to be free" Символічно, що саме до Вікторії своє крісло розвернула Тіна Кароль на останній секунді пісні, закривши, таким чином, набір конкурсантів у свою команду.

Наступний конкурсант, Артем Олексієнко, який працює в національній заслуженій академічній капелі - "Думка", виконав дуже цікавий кавер на пісню Віктора Павліка, "Ти подобаєшся мені". Однак його виконання зоряним наставникам не сподобалося. Ніхто не розвернувся.

Український Джастін Тімберлейк, Андрій Карпов, виконав на своєму виступі саме пісню легендарного американського музиканта, "Say Something", продемонструвавши вражаючу вокальну схожість. Звичайно, це відзначили і тренери, адже до Андрія розвернулися Монатік і Потап. Конкурсант вирішив "замкнути ланцюг", ставши останнім учасником команди Монатика.

Катерина Гудим виступила з композицією "Сила", яка дуже близька до української народної музики, проте, в той же час є дуже запальною і веселою. Боротьба за дівчину равернуалсь неабияка, адже обидва тренери, які ще не зібрали свою команду, Потап і Дан Балан, розвернули свої крісла. Група підтримки Катерини рекомендувала їй йти до Потапу, тому дівчина вибрала саме команду репера.

Герман Романченко став абсолютним рекордсменом вокального шоу, адже він бере участь в "сліпих прослуховуваннях" вже сьомий раз. Хлопець обрав пісню "Still loving you", групи Scorpions. На щастя, свій рекорд Герману вже перевершити на вдасться, адже і Потап, і Дан Балан захотіли конкурсанта в свою команду. При виборі зіркового тренера Герман керувався словами дружини, яка сказала, що потрібно йти до Дана Балана, якщо він розверне своє крісло.

Владислава Пісоцька, яку сміливо можна назвати музичною самоучкою, виступила з піснею "Otherwise". На жаль, через те, що в командах зіркових наставників до того моменту залишалося всього кілька вакантних місць, ні Потап, ні Дан Балан не розвернулися.

Катерина Гулюк з самого дитинства мріяла бачити себе серед зірок естради. Її головними наставниками стали бабуся і дідусь, які виховували дівчину з самого дитинства, після смерті її матері. Катерина назвала свій виступ в Голосі - найважливішою подією у своєму житті. Дівчина виконала пісню Таяни - "Сила", але довгий час ніхто не повертав крісла, поки Потап на останній секунді композиції, не натиснув на кнопку.

Апогеєм шостого ефіру, звичайно ж, стала участь екс-учасника Євробачення від Молдови, Павла Парфенія, який представляв свою країну на конкурсі в 2012 році. В першу чергу, Павло хоче довести, що Голос країни може виграти учасник з іншої країни. Композиція Майкла Джексона - "You are not alone". Але на сцені він залишився стояти один. Тренери проігнорували цей виступ.

Таким чином, в сьогоднішньому ефірі свою команду зібрали Монатік і Тіна Кароль, у Потапа залишилося всього одне місце, а два конкурсанта ще можуть поповнити команду Дана Балана!

Головною несподіванкою ефіру стало прохання зіркових наставників, адресоване продюсерам шоу. Потап попросив, щоб тренерам дозволили добрати ще по одній "екстра-людині". Чи підуть продюсери на таке порушення правил?