ua en ru

Скандальний рятівник Потап: як пройшов 8 ефір Голосу країни

Скандальний рятівник Потап: як пройшов 8 ефір Голосу країни Епатажний репер став головним ньюсмейкером сьогоднішнього ефіру.
Автор: Styler

У цьому ефірі відбувся перший етап вокальних боїв в командах зіркових тренерів, яким, на превеликий жаль, довелося відсіювати частину своїх команд.

Скандальний рятівник Потап: як пройшов 8 ефір Голосу країниНепросте випробування для наставників головного вокального шоу почав Потап. Його підопічні, Наталя Повстян і Олександр Мельник, виконали пісню "Shallow", яку на думку репера, краще виконала саме Наталя. Проте, в ситуації з Олександром трапився хепі-енд, адже Тіна Кароль скористалася опцією "крадіжки", забравши перспективного виконавця в свою команду.

Далі долю виробовував Дан Балан. Його прекрасні виконавиці, Марина Фіжделюк і Ангеліна Василевська, ідеально заспівали українську народну пісню "Край". Однак зірковому тренеру необхідно було зробити свій вибір і він "пішов далі" (с) з Мариною. Але і в цій ситуації відбулося чудесне спасіння. Цього разу від Потапа.

Скандальний рятівник Потап: як пройшов 8 ефір Голосу країниСкандальний рятівник Потап: як пройшов 8 ефір Голосу країни

Традицію чудесних порятунків продовжила і Тіна Кароль, в команді якої зійшлися колоритний Роман Бурасанзве і Ксенія Бахчалова, з піснею Titanium. Дівчина вибрала дівчину, але Романа врятував Монатік.

Скандальний рятівник Потап: як пройшов 8 ефір Голосу країниСкандальний рятівник Потап: як пройшов 8 ефір Голосу країни

Тут, до речі, варто відзначити, що тренера могли рятувати відразу кілька учасників за один випуск, але в такому випадку, "перший врятований" залишав вокальне шоу.

Цей нюанс особливо доречний в наступному виступі підопічних Монатика, яких було відразу троє - Наталія Краснянська, Владислава Бердникова і Дарина Теличенко. Дівчат було відразу троє через те, що їх наставник в останньому ефірі використовував опції екстра-місць. Композицію "Lady Marmalade" краще за інших, на думку хітмейкера, виконала Теличенко, але у двох інших виконавиць був шанс врятуватися. На жаль, Владислава Бердникова припинила свою участь в шоу, а Краснянську врятував Потап. Як наслідок, Ангеліна Василевська, яку зоряний тренер забрав до себе раніше, покинула шоу.

Майстер імпровізації і яскравих шоу, Потап, поставив в пару абсолютно несхожих один на одноу виконавиць, Вікторію Ягич і Аліну Шевченко, які, до того ж, виконали пісню Алексєєва, "П'яне сонце". Більш досвідчена виконавиця Вікторія переконала Потапа в своєму виконанні, а ось Аліна Шевченко припинила свій шлях на проекті.

Далі розгорівся справжній скандал на шоу. У команді Потапа виступали Карина Арсентьєва і Катерина Гудим. Саме Катю вибрав Потап для подальшої участі в шоу, але найцікавіше відбувалося під час коментарів Монатика і Дана Балана по виконанню дівчатами композиції "Cheap Thrills". Це краще один раз побачити.

У наступному бою знову не обійшлося без Потапа. У команді Дана Балана виступали Оксана Муха і Михайло Димин, з піснею "В темну нічку". Дан вибрав дівчину, але Михайла врятував Потап, який, таким чином, скористався цією опцією вже в третій раз. Таким чином, шоу покинула Наталя Краснянська.

Дальше більше. Тіна Кароль влаштувала неймовірний батл між своїм квартетом Leon Voci і Огенетеджірі Шайе, які виконували композицію "Attention". Квартет пройшов далі, але темношкіру співачку врятував Монатік.

Дан Балан, в свою чергу, схрестив "шпаги" Сергія Костецького і Haitham Mohammed Rafi. Хлопці виконали легендарну композицію "Aicha", але Костецький покинув шоу.

Черговий музичний експеримент влаштував Монатік, в команді якого "билися" Микола Задерей та Анна Волобуєва, з піснею "Два вікна". Але Миколі переконати зоряного наставника своїм вокалом не вдалося.

Вгадайте, хто став головною дійовою особою у вирішенні долі підопічних Тіни Кароль? Правильно, Потап. Репер в черговий раз втрутився в процес, коли врятував Богдана Богославца, який поступився в якості виконання Лідії Горошко.

У команді Монатика стало менше на одну учасницю проекту, адже Анастасія Каманіна не змогла виграти дуель у Андрія Хорісенко, як мінімум, у виконанні композиції "Hymn of the weekend".

Наталя Корніленко, на жаль, також не переконала Потапа, який зробив свій вибір на користь Арсенія Журавля, який переконав репера своїм відмінним вокалом композиції "Спи собі сама".

Володимир Зайончковський бився з Владиславом Чижиковим. Битва команди Дана Балана вийшла максимально цікавою і драматичною, а зоряний наставник навіть попросив хлопців виконати композицію на біз. Однак залишився в шоу тільки Владислав Чижиков ...

Батл в команді Монатика між Даніелем Швецем і Андрієм Карповим завершився ... перемогою обох. Ні, де-юре зоряний тренер залишив саме Андрія, але Даніеля врятувала Тіна Кароль.

Один із найзірковіших учасників команди Тіни Кароль, Андрій Хаят, бився в якості виконання композиції з Гюльназ Хасанова. Андрія, як мінімум, через його участі в відборі на Євробачення 2019, можна сміливо було назвати фаворитом цього протистояння, що, власне кажучи, підтвердила Тіна Кароль. Однак Монатік врятував Гюльназ і, таким чином, "змусив" покинути шоу Огенетеджірі Шайе, яку врятував раніше.