ru ua

Підведення підсумків виборів у Чернігові, загострення в зоні АТО та інші новини 27 липня

Підведення підсумків виборів у Чернігові, загострення в зоні АТО та інші новини 27 липня Фото: ситуація в зоні АТО загострилася

РБК-Украина розповідає про найважливіші події вчорашнього дня

В понеділок 27 липня головними темами дня стали підведення підсумків виборів у Чернігові, загострення ситуації в зоні АТО, брифінг Саквалеридзе, а також повідомлення про те, що нардеп Ігор Єремєєв впав з коня і отримав серйозну травму.

Загострення в зоні АТО

Ситуація в зоні АТО продовжує загострюватися. Так, в понеділок з ранку в прес-центрі АТО повідомили про те, що обстановка на сході України загострилася. "Сьогодні, 27 липня, з півночі до 6 ранку, зафіксовано рекордну кількість порушень всіх мінських домовленостей і угод з боку бойовиків. Крім цього, російські терористи нахабно і навмисно обстрілюють населені пункти, де ще живуть мирні люди", - відзначили в штабі. Але разом з тим повідомляється, що українські військові гідно відображають всі атаки і утримують оборонні рубежі.
Крім того, у понеділок в Генштабі заявили про можливе швидке вторгнення Збройних Сил РФ в Україну. Так, за словами заступник начальника ЗСУ генерал-полковника Геннадія Воробйова, ймовірність вторгнення, як і раніше, залишається високою.

У Генеральному штабі Збройних Сил України відбулась зустріч Першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Си...

Posted by Прес-служба Генерального штабу ЗСУ on 27 июля 2015 г.

Підсумки виборів в Чернігові

Перші результати виборів на 205 окрузі з'явилися ще в ніч на 27 червня, проте підрахунок голосів затягнувся і результати з'явилися лише пізно ввечері. Згідно з даними, заснованим на обробку 100% бюлетенів, на виборах у Чернігові переміг кандидат від президентської партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність", чинний глава Державного управління справами Сергій Березенко з 35,90% голосів (або 17 тис. 782 голоси). Його головний суперник, кандидат від партії "Українське об'єднання патріотів - "Укроп" Геннадій Корбан набрав поки лише 14,76% голосів (7 тис. 311 голосів). При цьому Геннадій Корбан вже поспішив заявити, що, хоча він і не визнає поразки, результати виборів він оскаржувати в суді не буде.

Підведення підсумків виборів у Чернігові, загострення в зоні АТО та інші новини 27 липня

Фото: передвиборна кампанія Березенко і Корбана

Єремєєв впав з коня

Вчора стало відомо, що напередодні народний депутат, голова депутатської групи "Воля народу" Ігор Єремєєв вкрай невдало впав з коня. В результаті падіння власник групи компаній "Континіум" отримав серйозну черепно-мозкову травму. Відразу ж після інциденту він був у важкому стані доставлений в міську клінічну лікарню Луцька.
"Ведеться інтенсивна терапія, і на даний період немає необхідності в оперативному втручанні. Проводяться постійні консиліуми провідних українських і зарубіжних лікарів. Єремеєв перебуває на території України, і вирішується питання про можливість і доцільність його транспортування за кордон", - повідомили в прес-службі депгрупи "Воля народу".

ОФИЦИАЛЬНОЕ СООБЩЕНИЕ О СОСТОЯНИИ ЗДОРОВЬЯ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАИНЫ И.М. ЕРЕМЕЕВАВвиду многочисленных информационны...

Posted by Ігор Єремеєв on 27 июля 2015 г.

Брифінг Сакварелідзе

У понеділок заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе під час брифінгу розповів про майбутнє реформування ГПУ. Так, за його словами перехідний етап реформування відомства, за час якого "запуститься система очистки", триватиме до квітня 2016 р. Також він розповів, що другий етап реалізації реформ, який охопить реорганізацію обласних і регіональних прокуратур, почнеться в грудні 2016 р.
Крім того Сакварелідзе розповів про реформування місцевих прокуратур. Зокрема, він заявив, що за рахунок скорочення кількості цих прокуратур ГПУ планує в процесі реформи заощадити кошти держбюджету. Сакварелідзе також пообіцяв, що фігуранти кримінальних справ на посади місцевих прокурорів призначатися не будуть. Нагадаємо, що нові місцеві прокурори почнуть роботу вже з грудня 2015 р.