ru ua

ЗТМК збільшив в I кварталі виробництво губчастого титану майже на 50%

ЗТМК збільшив в I кварталі виробництво губчастого титану майже на 50% Фото: ЗТМК

Також на підприємстві зростають і зарплати

ТОВ "Запорізький титано-магнієвий комбінат", що входить у титановий бізнес Group DF, у першому кварталі 2015 р. збільшило виробництво губчастого титану на 49,6% (з 1523,8 до 2279,9 тонн) і на 36,5% скоротило виробництво товарного титанового шлаку (з 2500 до 1588 тонн). Про це повідомили в департаменті корпоративних комунікацій Group DF.

"Комбінат нарощує обсяги виробництва базової продукції комбінату - губчастого титану. У 1 кварталі підприємству вдалося не тільки більше призвести губки, але й більше реалізувати. У натуральному вираженні зростання відвантажень склав + 76,4% - обсяг продажів збільшився з 1 209,6 до 2 133,4 тонн. Нами повністю виконує виробничі плани", - заявив директор ТОВ "ЗТМК" Володимир Сивак.

За його словами, водночас зниження обсягів виробництва титанового шлаку було плановим, оскільки саме в першому кварталі проводився капітальний ремонт однієї з трьох рудно-термічних печей, в якій здійснюється виплавка шлаку.

Для забезпечення безперебійного виробництва в 1-му кварталі було виконано кілька капітальних ремонтів (бюджет 7,9 млн грн). Зокрема, було виконано капітальний ремонт двох електролізерів (виробництво магнію з хлористого магнію), опори №3 лінії електропередач (стабільне електропостачання комбінату), декантирують центрифуги (забезпечує зневоднення опадів промислових стоків на центральних очисних спорудах комбінату згідно екологічних нормативів), а також ряд інших об'єктів. Започаткований ремонт рудно-термічної печі №2 планується закінчити до 1 травня поточного року. За словами Сивака, у зв'язку зі зростанням виробництва і продажів, менеджментом компанії було прийнято рішення про підвищення заробітної плати працівникам підприємства на 10% з 1 квітня 2015 року.

"Завдяки хорошим результатам роботи, підприємство у квітні змогло підняти тарифи і оклади працівникам комбінату. Зростання відбувається планомірно, протягом року. Якщо, наприклад, порівнювати середню зарплату персоналу в квітні цього року і в квітні попереднього, то зростання склало 38,8%. Сьогодні середня заробітна плата на "ЗТМК" складає 4920 гривень", - резюмував Сивак.

Нагадаємо, ЗТМК у 2014 р. збільшив виробництво титанових злитків утричі.