Зозуля забив вперше за 16 місяців

Зозуля забив вперше за 16 місяців Фото: Зозуля забив дебютний гол за "Альбасете" (twitter.com/AlbaceteBPSAD)

Українець вийшов у основному складі "Альбасете" і відзначився голом

Український нападник іспанського "Альбасете" Роман Зозуля забив дебютний за свій новий клуб. Про це повідомляється в Twitter клубу.

Форвард вийшов в основному складі на матч п'ятого туру другого дивізіону чемпіонату Іспанії проти "Хімнастік". Українець відзначився на 25 хвилині, однак гол не допоміг його команді набрати в цій зустрічі окуляри. "Хімнастік" здобув перемогу з рахунком 3:1.

Відзначимо, що цей забитий м'яч став для нападника першим за 16 місяців після голу в ворота Румунії в контрольному поєдинку за збірну України.

Після п'яти турів команда Зозулі займає останнє місце в другому дивізіоні Іспанії, маючи на своєму рахунку 1 очко.

Нагадаємо, український нападник Роман Зозуля, який підписав контракт з "Альбасете", дебютував у новій команді, зігравши в першому офіційному матчі в поточному році.

Роман почав поєдинок 4 туру Сегунди проти "Луго" в запасі і вийшов на заміну замість Пелайо на 55 хвилині гри.