"Зоря"-"Машпроект" сподівається, що Гройсман не допустить зриву мільярдного держзамовлення

НовиниЕнергетика    29.11.2016 - 15:21
Фото: Володимир Гройсман
Фото: Володимир Гройсман

Мільярдне держзамовлення підприємства "Зоря"-"Машпроект", яке входить в концерн "Укроборонпром", під загрозою зриву. Термін підписання контракту закінчується цього тижня, колектив звернувся до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням вплинути на ситуацію.

У заяві наголошується, що "Зоря"-"Машпроект" має виконати близько 30% робіт в рамках тендеру на 4,12 млрд гривень з модернізації трьох компресорних станцій української ГТС, який на початку листопада виграло Сумське НВО.

"Незважаючи на всі обставини, процедура укладення контракту досі не відбулася. З невідомих нам причин підписання угоди відкладається. Цього тижня закінчується термін підписання", – відзначають співробітники підприємства.

Колектив "Зоря"-"Машпроект" заявив, що підприємство півтора року розробляло оптимальну технічну пропозицію для модернізації компресорних станцій і чесно перемогло в конкурсі.

"Запропонований проект успішно пройшов кілька експертиз, у тому числі дві державних експертизи. Конкурс був проведений абсолютно прозоро і в межах законодавства України. Електронна система публічних закупівель ProZorro акцептувала результати тендерів", – йдеться у зверненні.

Працівники "Зоря"-"Машпроект" попросили прем'єр-міністра Володимира Гройсмана захистити інтереси національного виробника і не допустити зриву тендеру.

Нагадаємо, раніше колектив Сумського машинобудівного науково-виробничого об'єднання оголосив про готовність масово пікетувати будівлі українського парламенту та уряду у разі зриву тендеру на модернізацію ГТС.

"Ми не хочемо створювати "картинку" для зовнішнього ворога багатотисячним мітингом. Але разом з тим не можемо покірно дивитися, як нас намагаються потопити через особистісні суперечки та непорозуміння між керівництвом "Нафтогазу" і "Укртрансгазу", – наголошувалося в заяві працівників підприємства.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Кабмін компенсує покупку техніки для аграріїв на суму 550 млн гривень Гройсман анонсував сьогодні нараду щодо фінансування галузі виробництва літаків
On Top