ru ua

У Житомирській області виявили майже 200 об’єктів військової техніки

У Житомирській області виявили майже 200 об’єктів військової техніки Фото: виявлена військова техніка (прес-служба Нацполіції)

Оголошення про продаж цієї техніки було розміщено в Інтернеті

У Житомирській області правоохоронці виявили та вилучили майже 200 об’єктів військової техніки та транспортних засобів. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

"Серед виявленої техніки - БТРи, БМП, ЗІЛи, УРАЛи, ГАЗ, кунги, причепи, автоцистерни, автовишки, тягачі з лебідками та інша техніка, у т.ч. для транспортування людей по суходолу і на воді. Також вилучено значну кількість запчастин до неї, акумуляторні батареї, шини та інше", - йдеться у повідомленні.

На схему розкрадання спеціальної техніки та транспортних засобів вийшли у ході розслідування обставин пошкодження магістрального нафтопроводу.

Оголошення про продаж цієї техніки було розміщено в Інтернет-мережі.

У Житомирській області виявили майже 200 об’єктів військової технікиУ Житомирській області виявили майже 200 об’єктів військової технікиУ Житомирській області виявили майже 200 об’єктів військової технікиУ Житомирській області виявили майже 200 об’єктів військової технікиУ Житомирській області виявили майже 200 об’єктів військової технікиУ Житомирській області виявили майже 200 об’єктів військової технікиУ Житомирській області виявили майже 200 об’єктів військової технікиУ Житомирській області виявили майже 200 об’єктів військової технікиУ Житомирській області виявили майже 200 об’єктів військової технікиУ Житомирській області виявили майже 200 об’єктів військової технікиУ Житомирській області виявили майже 200 об’єктів військової техніки

Фото: прес-служба Національної поліції

Наразі встановлюється приналежність вищезазначеної техніки, у тому числі чи перебуває вона на відповідному обліку у військових частинах.

Розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Поліцією ініційовано клопотання щодо накладення арешту на вказану техніку до з’ясування усіх обставин.

Нагадаємо, 24 березня у жителя Одеської області правоохоронці вилучили зброю та боєприпаси.