Дружина в.о. голови СБУ Баканова має російське громадянство

Дружина в.о. голови СБУ Баканова має російське громадянство
Фото: Іван Баканов (twitter.com 24tvua)

За його словами, дружина знаходиться в процесі оформлення українського громадянства

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Служби безпеки України Іван Баканов повідомив, що його дружина має російське громадянство. Про це повідомляється у Facebook прес-служби СБУ.

Баканов розповів, що спецперевірка в СБУ не виявила жодних обмежень щодо призначення його на посаду заступника голови СБУ та не виявила перешкод наданню йому допуску до державної таємниці.

"Моя дружина, українка, жила і навчалася у школі Кривого Рогу. Поступила у вищій навчальний заклад на території Росії, під час розпаду СРСР отримала паспорт громадянки РФ... Натомість, з 1998р. вона живе і працює в Україні із посвідкою на постійне проживання в нашій державі, знаходиться в процесі оформлення українського громадянства", - йдеться в заяві. 

Також наголошується, що дружина Баканова Оксана не відвідувала територію Російської федерації з 2013 року. 

Раніше повідомлялося, що перший заступник голови Служби безпеки України Іван Баканов отримав звання лейтенанта, щоб мати доступ до важливої та секретної інформації після його призначення в СБУ. 

Нагадаємо, 22 травня Зеленський призначив Баканова першим заступником голови Служби безпеки України. Відповідний указ №316/2019 на сайті президента оприлюднено 22 травня.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся