Через залізничну блокаду Авдіївка може замерзнути

Через залізничну блокаду Авдіївка може замерзнути
Фото: Муса Магомедов

Припинення поставок вугілля на Зуєвську ТЕС означає її зупинку

Авдіївка, яка недавно піддалася обстрілу і залишилася без тепла через знеструмлення Авдіївського коксохіму (АКХЗ), може знову замерзнути. Про ризик різкого зниження виробництва на АКХЗ заявив його директор Муса Магомедов на своїй сторінці в Facebook.

"Не знаю, скільки страждань випало на долю цих людей, але боюся скоро мені доведеться їм повідомити, що вони залишаться без роботи і навіть без тепла в їхніх будинках, попри всі зусилля, які ми докладаємо, щоб врятувати місто і наш завод. Чесно кажучи, руки опускаються, коли розумієш, що загроза цього разу не зовнішня, а внутрішня", - пише Магомедов.

Директор АКХЗ вказує, що причиною зниження виробництва на очолюваному ним підприємстві стане зупинка Зуївської ТЕС, яка розташована на непідконтрольній території, але зареєстрована в Україні. Ця електростанція може використовувати тільки вугілля, видобуте на шахтах Павлограда та Добропілля (марка Г), тобто необхідна його доставка по залізниці через лінію розмежування.

"Як ви знаєте, залізна дорога заблокована "активістами", і вони фактично наносять Авдіївці удар в спину. Припинення поставок вугілля на Зуєвську ТЕС означає її зупинку, місто та околиці залишаться без електро - і теплоенергії, далі послідує різке зниження виробництва на АКХЗ, де зайняті чотири тисячі співробітників", - написав Магомедов.

Також, за його словами, під удар через блокаду активістами залізниці на Донбасі потраплять металургійні комбінати – одержувачі коксу АКХЗ.

"Під удар потрапить ММК імені Ілліча – це ще 18 тисяч українців. До речі, і ММК імені Ілліча і "Азовсталь" вже знизили виробництво через блокади на 10%, щоб розтягнути наявні запаси сировини. І це тільки початок. Не за горами падіння виробництва і на "Запоріжсталі". Я хочу від імені всіх людей, зайнятих на виробництвах і їх сімей передати великий привіт блокувальникам залізниці. Я не знаю, які цілі ви, хлопці, переслідуєте, але результати вашої активності за ефектом можна порівняти з обстрілом", - пише Магомедов.

 

Авдіївка остаточно прийшла в себе. В місто повертаються раніше евакуйовані люди. Але, на жаль – це лише затишь...

Опубліковано Musa Magomedov 13 лютого 2017 р.

Нагадаємо, станом на ранок 6 лютого 2017 року Авдіївський коксохімічний завод залишався у стадії консервації.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся