Ж.Баррозу: Неможливо мати угоду про ЗВТ інтегруватися в МС

Понеділок 18 квітня 2011 16:19

Неможливо мати угоду про зону вільної торгівлі (ЗВТ) і інтегруватися в Митний союз (МС). Про це в ході прес-конференції заявив президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу, передає кореспондент РБК-Україна.
Він наголосив, що Україна є абсолютно вільною в питанні укладення торгових угод, але це не повинно шкодити зобов'язанням України в рамках Світової організації торгівлі (СОТ) і ЗВТ.
"В той же час важливо мати інструменти співпраці з Митним союзом. Ми з нашого боку також розглядаємо дуже добре співпрацю і з Росією, і з іншими партнерами. Однак неможливо інтегруватися у Митний Союз і у той же час мати поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі", - зазначив президент Єврокомісії.
В свою чергу, Президент України Віктор Янукович наголосив, що Україна повинна створити механізм співпраці з МС.
"Ми це обов'язково будемо робити і переконаний в тому, що це не тільки не буде перешкоджати ЗВТ України з ЄС, а в майбутньому це буде сприяти інтеграційному процесу на Євразійському просторі. І Росія, і Казахстан найближчим часом стануть членами СОТ і принципи наших стосунків між нашими країнами як на двосторонньому рівні так і на рівні співпраці України з Митним союзом будуть будуватися на принципах СОТ", - сказав В.Янукович.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся