У Зеленського розповіли про ступінь готовності плану на перші 100 днів

У Зеленського розповіли про ступінь готовності плану на перші 100 днів
Фото: Олександр Данилюк (РБК-Україна)

Серед пріорітетів нового президента боротьба з корупцією, реформа СБУ та створення Служби фінансових розслідувань

Команда новообраного президента Володимира Зеленського зараз працює над планом на перші 100 днів, який наразі готовий на 95%. Про це розповів радник Зеленського, екс-міністр фінансів Володимир Данилюк в інтерв'ю "Ліга.net".

Зі слів Данилюка, багато часу у команди Зеленського йде на відповіді на привітання міжнародних лідерів.

"Розробка плану на перші 100 днів і формування команди. Я зараз залучений, як у ці питання, так і в зовнішньополітичні: міжнародні зустрічі і планування карти візитів президента. З приємного - відповідаємо на привітання міжнародних лідерів, і це, до речі, займає багато часу", - розповів він.

Данилюк пояснив, що "програма 100 днів" описує пріоритети діяльності новообраного президента та шляхи їх реалізації.

Наступним кроком він назвав "відбір сильних людей за цими напрямками".

"Це документ, в якому покроково розписано, що саме ми маємо намір робити. Хочу підкреслити його важливість як для зовнішнього світу, так і для команди", - заявив Данилюк.

Серед пріоритетів команди нового президента - боротьба з корупцією, наведення ладу в судовій системі, реформа СБУ та створення Служби фінансових розслідувань.

Нагадаємо, новообраний президент України Володимир Зеленський закликав Верховну раду призначити дату інавгурації на 19 травня.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся