ua en ru

Зеленський звільнив главу СБУ в Запорізькій області

Зеленський звільнив главу СБУ в Запорізькій області Фото: Володимир Зеленський (РБК-Україна)

Відповідний указ був оприлюднений 1 серпня

Президент України Володимир Зеленський звільнив з посади начальника управління Служби безпеки України в Запорізькій області Олександра Хилько. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Офісу президента.

Відповідний указ був оприлюднений 1 серпня.

"Звільнити Хилько Олександра Анатолійовича з посади начальника Управління Служби безпеки України в Запорізькій області", - йдеться в указі президента №572/2019.

Зеленський звільнив главу СБУ в Запорізькій областіНагадаємо, раніше РБК-Україна повідомляло, що президент України Володимир Зеленський призначив Сергія Ходунова начальником управління Служби безпеки України в Черкаській області. до того ж, в той же день Зеленський звільнив з посади начальника СБУ в Черкаській області Олега Бойка.

Крім того, секретар РНБО Олександр Данилюк повідомив, що команда президента готує пакет законопроектів з реформування різних сфер управління держави, зокрема по реформі Служби безпеки України.

Володимир Зеленський вніс зміни до складу Ради національної безпеки і оборони України. Додамо, що у представництві ЄС раніше заявили про необхідність негайної реформи СБУ.