Заява Атрошенка щодо міністра Гриневич є "елементарним хамством", - нардеп

НовиниПолітика    23.08.2016 - 13:27

Заява мера Чернігова Атрошенка на адресу міністра освіти Лілії Гриневич виходить за межі етики політичного спілкування і є елементарним побутовим хамством, і за такий вчинок Атрошенко має відповідати не як політик, а як мужчина. Про це заявив народний депутат від "Народного фронту" Юрій Береза.

"Мер Чернігова Атрошенко повинен вибачитися за свою хамську заяву перед міністром освіти Лілією Гриневич. Або хай не попадається на очі справжнім чоловікам", - наголосив він.


"Запропонувавши повіситися чи застрелитися жінці, ця істота чоловічого роду перестає для мене існувати. Хочу нагадати, що Атрошенко – "тушка" з досвідом. Перебігав з "Нашої України" у "Партію регіонів". Звідти у БПП. Журналісти стверджують, що саме цей Атрошенко дарував Януковичу сумнозвісний золотий батон. Людина з таким багажем політичного пристосуванства, без совісті і гідності, радить комусь повіситися? Та ще й жінці. Лілія Гриневич, мабуть, найавторитетніший міністр освіти за увесь час, справжній фанатик своєї справи і великий патріот", - додав Береза.

Народний депутат вважає, що Атрошенко має негайно вибачитися перед Лілією Гриневич, інакше, "відчує належну чоловічу відповідь".

"В Україні розвелося дуже багато "сміливців", які у тилу виявляються "великими мачо". Дозволяють собі відверте хамство і зневагу до жінок, України, державних символів. Таким пройдисвітам не зайве нагадувати, де вони і хто вони. Атрошенко скаржиться на нестачу підручників. Доповідаю. Держава і Міносвіти виконали перед Черніговом своє зобов’язання у повній мірі: забезпечили половину суми. Все інше – це святий обов’язок хамовитого і неспроможного мера, який замість приймати відповідне рішення на рівні міста, вирішив образити жінку", - резюмував народний депутат від фракції "Народний фронт" Юрій Береза.  

On Top