Завод "Олсідз Блек Сі" визнаний кращим в Україні об'єктом виробничого призначення 2015 року

НовиниАПК    17.08.2016 - 09:40

Напередодні Дня будівельника журі Міністерства регіонального розвитку та будівництва України традиційно визначило кращі будівельні об'єкти України. У номінації "Кращий об'єкт виробничого призначення 2015 року" перемогу здобув олійноекстракційний завод компанії "Олсідз Блек Сі" в порту "Південний", йдеться у сюжеті телеканалу Еспресо.ТБ.

Як наголошується в сюжеті, "завод-переможець побудований Групою компаній Allseeds за 18 місяців і зданий в експлуатацію в липні 2015 року, у вирі Революції гідності і війни на Сході країни". Потужність заводу - 2400 тонн переробки насіння соняшнику в добу. Завод входить в масло-видобувний комплекс компанії в порту "Південний" разом з Терміналом рослинних олій ємністю 45000 м3.


"Для трудового колективу та акціонерів Групи Компаній Allseeds звання "Кращий об'єкт виробничого призначення України 2015 року", присвоєне підприємству, надзвичайно дороге, тому що ми його буквально вистраждали. Акціонери інвестували, а ми будували наш завод у причорноморському степу буквально з кілочка в надзвичайно тривожній обстановці спочатку Революції Гідності, а потім і війни на Сході країни", - заявив директор олійноекстракційного заводу компанії "Олсідз Блек Сі" в порту "Південний" Євген Климович.

За його словами, за минулий рік була освоєна потужність підприємства, а в новому сезоні 2016/17 років вже є готовність переробити 660000 насіння. "Однак Група Олсідз не збирається зупинятися на досягнутому. В наших найближчих планах - збільшення переробки олійних культур до 10000 тонн на добу, будівництво власного причалу з зерновим терміналом, енергетичного комплексу на відходах власного виробництва", - додав Климович.

За даними профільної асоціації "Укроліяпром", олійноекстракційний завод Групи Allseeds в "Південному" є одним з найсучасніших високотехнологічних підприємств, за якими майбутнє олійної галузі України - світового лідера з виробництва та експорту "сонячного продукту".

"Нам дуже приємно, що завод вийшов досконалим не тільки з інженерно-технологічної точки зору, але і з архітектурно-будівельної", - зазначив керівник підприємства.

Довідка. У цьому році на перемогу у конкурсі на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України у 2015 році, претендували 33 об'єкта. Конкурс завершився визначенням переможців у чотирьох номінаціях: об'єкти житлового будівництва, об'єкти виробничого призначення, об'єкти інженерно-транспортної інфраструктури, об'єкти громадського призначення.

До складу журі конкурсу увійшли: перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, голова журі В'ячеслав Негода, голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України, заступник голови журі Олексій Кудрявцев, представники Мінрегіонбуду, Академії будівництва України, ПАТ "Гіпроцивільпромбуд", ради Українського об'єднання проектних організацій будівництва, ДП" Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва "УкрНДПІцивільбуд", Конфедерації будівельників України, Національної спілки архітекторів України, ДП Український державний науково-дослідний інститут проектування міст "Діпромісто" ім Ю.М. Білоконя.

On Top