"Зоря" програла "РБ Лейпциг" та вилетіла з Ліги Європи

"Зоря" програла "РБ Лейпциг" та вилетіла з Ліги Європи Фото: "РБ Лейпциг" - "Зоря" (twitter.com/DieRotenBullen)

Підопічні Юрія Вернидуба пропустили на 90 хвилині матчу

Луганська "Зоря" на останніх хвилинах програла німецькому "РБ Лейпцигу" в матчі-відповіді раунду плей-офф кваліфікації Ліги Європи сезону 2018/19. Матч в Лейпцигу на "Ред Булл Арена" завершився з рахунком 2:3.

У складі господарів забиті м'ячі на свій рахунок записали Тімо Вернер, Жан-Кевін Огустен і Еміль Форсберг, який забив переможний гол у цьому матчі з пенальті на 90 хвилині. У складі української команди відзначилися Рафаел Ратау і Артем Гордієнко.

У першому поєдинку підопічні Юрія Вернидуба утримали нульову нічию, попри те, що понад 70 хвилин грали в меншості.

Таким чином, "РБ Лейпциг" вийшов в груповий етап Ліги Європи, а "Зоря" свою участь в турнірі завершила.

Нагадаємо, "Динамо" другий рік поспіль не змогло пробитися в груповий етап Ліги чемпіонів.