Зоря - Брага: онлайн трансляція (рахунок 1:1)

Зоря - Брага: онлайн трансляція (рахунок 1:1) Фото: "Зоря" - "Брага" (twitter.com/FCZoryaOfficial)

РБК-Україна проведе трансляцію першого матчу 3 кваліфікаційного раунду Ліги Європи

Зоря - Брага. Трансляція матчу розпочнеться на РБК-Україна о 21:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "2+2". "Зоря" вступає в боротьбу з "Брагою" за право зіграти в груповому раунді Ліги Європи. На думку букмекерів, перевага в цьому протистоянні на боці португальської команди.

9 серпня 21:30
Запоріжжя, стадіон "Славутич Арена"

Матч завершено 1:1

90+4 хв. Матч закінчився! Нічия 1:1! Чекаємо матчу-відповіді!

90 хв. Арбітр компенсував чотири хвилини.

89 хв. І ще одна заміна у "Браги": Замість Орти вийшов Мартінш.

89 хв. Заміна у "Браги": Замість Новайша вийшов Рікардо.

88 хв. Кутовий біля воріт Браги був розіграний невдало.

85 хв. Брага нікуди не поспішає. Мабуть рахунок їх цілком влаштовує. Нічия 1:1 більше на користь суперника, тому потрібно постаратися забити знову!

80 хв. Ігор Харатін отримав жовту картку.

79 хв. На стадіоні присутні 5365 уболівальників.

77 хв. Заміна у "Браги": Замість Уїлсона вийшов Дієго Соуза.

77 хв. Кутовий біля воріт Браги. Владислав Кочергін подав - м'яч вибитий захисниками.

73 хв. Ще одна заміна у "Зорі": Замість Рафаеля да Сілви вийшов Владислав Кабаєв.

72 хв. ГОООООООЛ!!! Олександр Караваєв зрівнює рахунок у матчі!!

71 хв. Заміна у складі "Зорі": Замість Богдана Леднева вийшов Владислав Кочергін.

69 хв. ГОЛ! Рікарду Орта без проблем розстріляв ворота "Зорі" одинадцяти метрів.

66 хв. Заміна у "Зорі": Замість Сілас вийшов Артем Гордієнко.

61 хв. ЗНОВУ НЕБЕЗПЕЧНО! Ігор Харатін пробив з лінії штрафного - голкіпер на місці і м'яч забрав.

57 хв. НЕБЕЗПЕЧНО. Рікарду Орта пробивав з близької відстані - м'яч потрапив поперечину, вдарився в лінію воріт і вилетів.

52 хв. Матч триває. Все добре з кіпером.

51 хв. Пауза в грі - голкіпер "Зорі" Луїс Феліпе на газоні і тримається за руку!

47 хв. Ніхто з команд не поспішає. Уважно грають суперники і спокійно.

46 хв. Другий тайм розпочався! Замін в перерві не було.

45 хв. Перший тайм завершено!

43 хв. Новайш отримав жовту картку.

42 хв. Кутовий біля воріт "Зорі". Вілсон подав - м'яч летів дуже небезпечно, але пробити, на щастя, ніхто з гравців суперника не зумів.

38 хв. Богдан Ледньов порушив правила в центрі поля. Не можна порушувати йому. Вже є жовта картка.

35 хв. НЕБЕЗПЕЧНО! Рікарду Орта вийшов один на один з голкіпером і пробив - Луїс Феліпе врятував луганську команду!

27 хв. Тепер Богдан Ледньов отримав жовту картку за грубий фол проти Орти.

27 хв. Сілас пробив з 35 метрів - м'яч в руках у голкіпера.

25 хв. Едуарду Вілсон отримує жовту картку за порушення правил на Сіласі.

23 хв. Поки гра йде, в основному, в центрі поля. Але ситуація дуже напружена.

19 хв. Який момент у "Зорі"! Олександр Караваєв пробив в межах штрафного, але не зумів влучити у ворота.

12 хв. Під пресингом "Зоря" знаходиться. Новайш подав - Олександр Сваток вибив м'яч на кутовий.

10 хв. "Зорі" важко будувати атаки, Вернидуб підказує гравцям.

9 хв. Кутовий у "Браги": Новайш подав - Раул Сілва пробив - дуже неточно.

8 хв. У високий пресинг грає "Брага".

6 хв. Перший кутовий для "Зорі". Дмитро Хомченовський розіграв м'яч з партнером, але до подачі справа не дійшла.

1 хв. Матч розпочався! "Зоря" відкриває новий євросезон! Бажаємо успіху!

- Стартові склади:

"Зоря": Феліпе, Сваток, Харатін, Хомченовський, Михайличенко, Вернидуб, Ледньов, Тимчик, Караваєв (К), да Сілва, Сілас
Запасні: Махарадзе, Громов, Прийма, Каменюка, Кочергін, Луньов, Кабан

"Брага": Матеус, Секейра, Вілсон, Новайш, Орта, Клаудемір, Франсержіо, Сілва, Віана, Ешгаю, Гояно (К)
Запасні: Тьягу Са, Фігейраш, Рікардо, Шадаш, Пабло, Мартінш, Соуза

- Луганська команда зіграє у білій формі, суперник - жовтій.

- До уваги уболівальників, які збираються відвідати поєдинок! У день матчу перекриють вулиці навколо арени. З 9:00 до 00:00 буде перекрито вулицю Валерія Лобановського - від проспекту Соборної до вулиці Богдана Хмельницького. З 16:00 до 00:00 на тому ж проміжку перекриють вулицю Трегубенко.

Суперник луганської команди має колосальний єврокубковий досвід - в активі "Браги" понад 125 матчів у Кубку володарів кубків, Кубку УЄФА, Лізі чемпіонів і Лізі Європи.

Клубу з Браги дебютувати в Європі, а, точніше, в Кубку володарів кубків, дозволила перемозі в Кубку Португалії 1966 року. Команда змогла пройти лише два раунди. Наступний похід в Європу для португальського клубу відбувся лише через 11 років, з тим же успіхом.

Справжній фурор в Європі "Брага" справила в сезоні 2010/11, коли клуб вперше стартував в Лізі чемпіонів. За за підсумками групового раунду команда перебралася в Лігу Європи, розтрощивши в плей-офф польський "Лех", англійський "Ліверпуль", київське "Динамо" і лісабонської "Бенфіки". "Брага" дісталася до фіналу, де мінімально поступилася португальському "Порту".

"Зоря" дебютувала в груповому етапі Лізі Європи в 2016 році матчем з турецьким "Фенербахче" (1:1), в якому луганчани забили першими, але на 95 хвилині пропустили гол. У підсумку українська команда за тур до кінця групового етапу покинула турнір.

При цьому "Зоря" жодного разу не проходила в груповий раунд Ліги Європи через кваліфікацію. У двох попередніх сезонах команда Вернидуба починала турнір вже з групи, але ось пройти "Фейеноорд" і "Легію" в плей-офф ЛЄ сезонах 2014/15 і 2015/16 не виходило.

"Брага" офіційну частину сезону ще не почала. Оскільки чемпіонат в Португалії стартує тільки в нинішній уїк-енд, всю підготовку до сезону, і до матчів з "Зорею" зокрема, команда Абела Феррейри провела через товариські гри, яких за місяць провела майже з десяток.

У "Зорі" за плечима вже три офіційні матчі в чемпіонаті України. Першою була перемога над "Маріуполем" (2:1), потім команда мінімально програла "Олександрії" (1:0). Ну а в третьому турі команда Вернидуба упустила перемогу над "Чорноморцем" (1:1).

"Брага" і "Зоря" ще ніколи раніше не зустрічалися між собою в офіційних матчах. Луганський клуб взагалі раніше не протистояв командам з Португалії, "Брага" ж вісім разів зустрічалася з українськими клубами, зокрема, шість разів програла "Шахтарю" і двічі зіграла внічию з "Динамо".

Якщо підопічні Вернидуба подолають португальців, то в плей-офф раунді на них чекатиме переможець пари РБ "Лейпциг" - "У Крайова".