Зарубіжна фінансова допомога має надходити в руки тих організацій, які не стануть присвоювати собі ці кошти, - нардеп

Четвер 11 квітня 2013 16:02

Зарубіжна фінансова допомога для України повинна надходити в руки тих організацій і політиків, які не стануть привласнювати собі ці кошти. Про це заявив заступник голови парламентського комітету з питань фінансів і банківської діяльності Олег Ляшко, коментуючи інформацію про нецільове використання грантів українськими чиновниками, яку озвучили сьогодні на прес-конференції українського журналіста Анатолія Шарія в Брюсселі. "У нас крадуть все, причому, як наші гроші, так і гранти. Якщо європейцям нікуди дівати гроші, нехай закривають на це очі, а якщо вони вважають свої гроші, то нехай не дають їх тим, хто краде", - заявив Ляшко. У той же час, депутат не зміг спрогнозувати реакцію Європи на таку прес-конференцію.

Тим часом, депутат VI скликання Тарас Чорновіл вважає, що реакція Європи на нецільове використання грантів нашими посадовими особами обов'язково буде, правда, при наявності відповідних фактів. "Наскільки я знаю, з цього приводу до цих пір ніхто розслідувань не проводив ні в Україні, ні в Європі. Тому якоїсь реакції поки бути не може. Реакція з'являється тоді, коли є певні факти. Мені хотілося б, що контролюючі органи ЄС провели розслідування і тоді можна буде про щось говорити ", - каже політик.

Не поспішають робити якихось чітких заяв і у провладній партії. Народний депутат від ПР Вадим Колісниченко в коментарі був досить лаконічним: "У будь-якому випадку, європейські політики залежать від своїх виборців, і їм доведеться відповідати перед людьми. Одна справа повчати Україну, а інше - відповідати перед виборцями за те, що підтримували непорядних українських політиків", - вважає народний депутат.

Нагадаємо, минулого тижня в низці українських ЗМІ з'явилися публікації про нецільове використання головою комітету ВР з питань європейської інтеграції Григорієм Немирею європейських грантів. Сьогодні, 11 квітня, в Брюсселі відбулася прес-конференція українського журналіста Анатолія Шарія, присвячена розтраті європейської фінансової допомоги опозиційними політиками.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся