Зарплата президента з 2014 року перераховується на благодійні цілі, - Цеголко

НовиниПолітика    01.11.2016 - 16:06
Фото: Петро Порошенко
Фото: Петро Порошенко
Дошка підрахунку: чим багата владна верхівка України У Порошенка закликали ВР цього тижня розглянути законопроекти щодо субсидій пенсіонерам

У Порошенка відреагували на заяви Тимошенко

Заробітна плата президента України Петра Порошенка з 2014 року перераховується на благодійні цілі. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написав прес-секретар глави держави Святослав Цеголко, коментуючи заяву лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко.

"Змушений відреагувати на неправду, поширену Юлією Тимошенко щодо зарплати президента. Очевидно, це зроблено для відволікання уваги від власної «бідної» декларації", - написав він.

 

Змушений відреагувати на неправду, поширену Юлією Тимошенко щодо зарплати Президента. Очевидно це зроблено для відволіка...

Опубліковано Святославом Цеголком 1 листопад 2016 р.

Цеголко зазначив, що згідно з постановою Кабінету міністрів від 20 квітня 2016 року №304, розмір посадового окладу президента України становить 28 тисяч гривень, інших складових заробітної плати (надбавок, премій) не встановлено і жодних змін не передбачається.

"Хочу зазначити, що заробітна плата президента України Петра Порошенка починаючи з 2014 року перераховується на благодійні цілі", - додав прес-секретар глави держави.

Читайте в розділі

"Євробачення-2017" не планують переносити з Києва в Москву

На виборах президента Австрії перемагає Ван дер Беллен від "Зелених"

Прем'єр Британії має намір звільняти міністрів у разі витоку інформації, - Daily Mail

On Top