ua en ru

Заступник генпрокурора Столярчук пообіцяв розслідувати дії своїх попередників, - нардеп

Заступник генпрокурора Столярчук пообіцяв розслідувати дії своїх попередників, - нардеп Фото: генеральний прокурор України Віктор Шокін

У ГПУ будуть розслідувати роботу відомства при Віталія Яреми

Заступник генерального прокурора України Юрій Столярчук пообіцяв розслідувати дії своїх попередників. Про це у своєму Facebook написав народний депутат України від "Блоку Петра Порошенко" Сергій Лещенко.

"Генпрокуратура часів Яреми працювала в змові з адвокатами соратників Януковича. Це стає очевидним, якщо вивчити хронологію того, як вони давали листи-індульгенції. Тепер заступник Генпрокурора Столярчук обіцяє розслідувати дії своїх попередників", - написав Лещенко.

Нагадаємо, головне слідче управління Генеральної прокуратури України порушило справу за фактом крадіжки цінностей з резиденції "Межигір'я" в лютому 2014 р.