У законі про вибори на Донбасі будуть закладені гарантії забезпечення безпеки

НовиниПолітика    25.10.2016 - 11:43
Фото: Раді запропонують прийняти "безпечний" закон про вибори в ОРДЛО
Фото: Раді запропонують прийняти "безпечний" закон про вибори в ОРДЛО

Закон буде прописаний таким чином, щоб змусити Росію виконати свої зобов'язання

В законопроекті про вибори на тимчасово окупованому Донбасі, що розробляється зараз, будуть закладені гарантії того, що Росія до проведення виборів виконає свої зобов'язання в частині безпеки. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "Петро Порошенко зорієнтується на місцевості: його команда готує парламент до закону про вибори на Донбасі".

Про подробиці розроблюваного проекту закону РБК-Україна стало відомо від поінформованих джерел у дипломатичних колах.

Зокрема передбачається, що процедура оголошення виборів буде такою ж, як і при будь-яких виборах в країні: Верховна Рада повинна проголосувати за відповідну постанову, призначивши їх на конкретну дату. У перехідних положеннях закону пропонується закріпити, що результати голосування на виборах наберуть чинності тільки у випадку, якщо їх визнають міжнародні спостерігачі, в тому числі, з ОБСЄ.

Крім того, в законі пропонується прописати правила голосування на виборах тимчасово переміщених громадян. Обов'язковою умовою стане участь у виборах українських партій та висвітлення передвиборної кампанії і процесу голосування українськими ЗМІ.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко заявив, що безпечний пакет мінських угод має передувати політичному.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top