ru ua

Закон про Фонд держмайна готовий до розгляду парламентом, - М.Рябченко.

Закон про Фонд держмайна готовий до розгляду парламентом. Про це повідомив в.о. голови ФДМ Микола Рябченко, передає кореспондент РБК-Україна.

М.Рябченко відзначив, що документ вже опрацьований і незабаром буде поданий на розгляд до Верховної Ради України і підпису Президента. Він заявив, що новий закон не має кардинальних новацій, і не ставить головним питання незалежності від інших гілок влади як пропонувалося раніше. "Нас особливо не хвилює, ми можемо бути підконтрольні і 3 гілкам влади - Президенту, парламенту і уряду. Ми тримаємося за жодну пропозицію, нам все одно будуть давати вказівки, не дивлячись на те, що виписано в законі", - сказав він.

М.Рябченко повідомив, що закон має бути проголосований і прийнятий, оскільки нинішнє положення про ФДМ протирічить Конституції. Наразі фонд також працює над розробкою програми приватизації, яка відрізняється від попередньої, яка зараз розміщена на сайті ФДМ. "Держава втратила багато, тому ФДМ буде підвищувати капіталізацію держави. Зараз занизька вартість українських активів", - сказав він.

Також фонд запропонував нові критерії приватизації, коли підприємство після продажу працює краще, ніж раніше і викреслено питання, на скільки воно успішно продано з точки зору ціни.