ua en ru

Закон про вибори народних депутатів залишиться без змін, - Єфремов

Закон про вибори народних депутатів залишиться без змін. Партія регіонів відкликала проект закону про внесення змін в закон про вибори народних депутатів. Про це на брифінгу у Верховній Раді заявив голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми прийняли закон про вибори депутатів... Але після цього до нас звернулися представники ЦВК, як від влади, так і від опозиції, з метою внесення правок. Такий проект закону був підготовлений. Але наші колеги з опозиції з незрозумілих причин виступили категорично проти", - заявив він.

Єфремов додав, що саме тому проект закону про внесення змін в закон про вибори народних депутатів був відкликаний:

"Ми зняли з розгляду проект закону про внесення змін у закон про вибори депутатів. Якщо наші колеги з опозиції внесуть свої пропозиції щодо цього закону, якщо буде підготовлено проект закону, то такі поправки будуть внесені. Якщо ж таких пропозицій не буде, то зміни в діючий закон про вибори народних депутатів вноситися не будуть. І тоді ми підемо на вибори на підставі чинного закону", - додав Єфремов.

Раніше лідер фракції БЮТБ Андрій Кожем'якін заявив, що фракція БЮТБ не має наміру підтримувати ухвалення змін технічних і зауважень до закону про вибори, на яких наполягає ЦВК.