Закон "Про спецконфискации" дозволить чиновникам порушувати правові норми, - Рабинович

НовиниПолітика    26.10.2016 - 11:21
Фото: Вадим Рабинович
Фото: Вадим Рабинович
Уряд вимагає від Ради ухвалити закон про спецконфіскацію

Підготовлений депутатами законопроект "Про спецконфискации" не вирішує соціальних несправедливостей, але дозволяє чиновникам порушувати правові норми. Таку думку висловив депутат Верховної Ради Вадим Рабинович в ефірі одного з центральних телеканалів.

"Кожен українець тепер без суду і слідства буде віддати цим "чесним" правоохоронним органам свій будинок, свою машину, свої заробітки – ну все, що їм хочеться. І це без суду, я повторюю! Такого не було ні в більшовицької Росії, ні в фашистської Німеччини, і ніде. Я вже не знаю, що вони ще придумають, щоб знищити цей народ! ", – заявив політик.

За словами Вадима Рабиновича, автори цього законопроекту прикриваються грошима Януковича, для того щоб отримати можливість без судів забирати майно у українців.

"Пашинський пробиває цей закон. Він немов хоче, щоб повернули гроші Януковича, правда там того Януковича і близько немає. І сьогодні генпрокуратура сказала, що на те, щоб повернути хоч якісь гроші Януковича потрібно 5-7 років! То про яку спецконфискации насправді мова? Може, просто кожен віддасть Пашинському частину свого майна?! "− додав Вадим Рабинович.

Нагадаємо, в четвер 20 жовтня Верховна Рада вже вдруге не змогла внести до порядку денного сесії законопроект про стягнення в дохід держави активів. Питання законопроекту № 5142 не набрала 226 мінімально необхідних голосів.

Читайте в розділі

Трамп назвав головного кандидата на посаду міністра нацбезпеки

Трамп заявив, що РФ не втручалася у вибори в США

Британський парламент підтримав план уряду по Brexit

On Top