Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" збільшилася майже на чверть

Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" збільшилася майже на чверть
Фото: підприємства наростили борг перед "Нафтогазом"

Борг підприємств перед "Нафтогазом" виріс на 6,3 мільярда гривень

Заборгованість підприємств-боржників перед НАК "Нафтогаз України" за спожитий газ станом на 14 лютого, склала близько 34,1 мільярда гривень. Про це повідомляє пресс-служба "Нафтогазу".

У компанії повідомляють, що у порівнянні з минулим тижнем заборгованість зросла на 6,3 млрд гривень, або на 23%.

"Зростання заборгованості ТКЕ і ТЕЦ протягом третього тижня місяця є типовим і пояснюється оформленням актів прийому-передачі обсягів газу, використаного в січні 2017 року, а розрахунки населення за послуги з постачання теплової енергії у попередньому місяці здійснюються до 25-го числа поточного місяця", - пояснюють ситуацію в "Нафтогазі".

Повідомляється, що борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить близько 83% від загальної суми заборгованості, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії - близько 9%, борг прямих промислових споживачів - близько 8%.

Зокрема, заборгованість ПАТ "Київенерго" за спожитий газ за минулий тиждень збільшилася на 1,66 млрд гривень, або 50,6%. Сумарна заборгованість "Київенерго" становить близько 4,941 млрд гривень.

Нагадаємо, тижнем раніше заборгованість підприємств за природний газ перед Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України" зменшилась на 574 млн гривень, або на 2%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся