Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" становить 20,9 млрд гривень

НовиниЕнергетика    27.07.2016 - 22:27
Фото: НАК "Нафтогаз України"
Фото: НАК "Нафтогаз України"

Порівняно з минулим тижнем заборгованість скоротилася на 1%

На цьому тижні, в порівнянні з попередньою, заборгованість підприємств перед НАК "Нафтогаз України" за використаний природний газ скоротилася на 1%, або 217 млн гривень і склала на 26 липня 20,9 млрд гривень. Про це повідомляє прес-служба компанії.

За даними "Нафтогазу", найбільшу питому вагу в загальній сумі заборгованості має борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії - 85%. Борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії - близько 10%, борг прямих промислових споживачів - близько 5%.


Заборгованість ПАТ "Київенерго" за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилася на 3,6%, або на 35 млн гривень. Сумарна заборгованість підприємства становить близько 914 млн гривень, повідомляє "Нафтогаз".

Що стосується сум, які повинні НАКу ТКЕ і ТЕЦ, то сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ і ТЕЦ становить близько 17,8 млрд гривень, з них за 2016 – 2,4 млрд гривень. За минулий тиждень заборгованість зменшилася на 1%, або на 183 млн гривень.

У розрізі регіонів, найбільша сумарна прострочена заборгованість за використаний газ накопичена у підприємств ТКЕ і ТЕЦ Донецькій (5,5 млрд гривень), Дніпропетровській (4,1 млрд гривень), Харківській (1,2 млрд гривень), Луганській (1 млрд гривень) областей та АРК Крим (0,9 млрд гривень).

З них, у 2016 році максимальні борги за використаний природний газ у підприємств ТКЕ і ТЕЦ Дніпропетровській (489 млн гривень), Донецькій (412 млн гривень), Харківській (395 млн гривень) областей.

В поточному році середній поточний рівень розрахунків за природний газ для виробництва теплової енергії становить 83%.

Найгірше розраховуються підприємства теплоенергетики Донецької (40%) та Тернопільській (46%) областей. Найвищий рівень розрахунків цієї категорії споживачів досягнуто у підприємств ТКЕ і ТЕЦ Рівненської (100%), Закарпатській (99%), Чернівецькій (96%) областей та Києва (97%).

Як повідомлялося, суд почав розгляд позову Тимошенко проти НКРЭКУ щодо правомірності підвищення тарифів на гарячу воду для наслеленія.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся