Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" за тиждень зменшилась на 80 млн гривень

НовиниЕкономіка    20.07.2016 - 21:48
Фото: НАК "Нафтогаз України"
Фото: НАК "Нафтогаз України"

Наразі заборгованість складає 21,1 млрд гривень

Заборгованість підприємств-боржників перед НАК "Нафтогаз України" за використаний природний газ зменшилась на 80 млн гривень (0,4%) та складає 21,1 млрд гривень. Про це йдеться у повідомленні прес-служби компанії.

"Станом на 19 липня 2016 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів перед НАК "Нафтогаз України" складає близько 21,1 млрд гривень. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 80 млн гривень (0,4%)", - йдеться у повідомленні.


Як зазначається, борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить близько 85% від загальної суми заборгованості, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії - близько 10%, борг прямих промислових споживачів - близько 5%.

Крім того, повідомляється, що заборгованість ПАТ "Київенерго" за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилась на 9 млн гривень (1%) й складає близько 948 млн гривень. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що заборгованість столичних споживачів теплової енергії перед ПАТ "Київенерго" за підсумками першого півріччя 2016 року перевищила 1,7 млрд гривень.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top