Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" за тиждень зменшилась на 80 млн гривень

НовиниЕкономіка    20.07.2016 - 21:48
Фото: НАК "Нафтогаз України"
Фото: НАК "Нафтогаз України"

Наразі заборгованість складає 21,1 млрд гривень

Заборгованість підприємств-боржників перед НАК "Нафтогаз України" за використаний природний газ зменшилась на 80 млн гривень (0,4%) та складає 21,1 млрд гривень. Про це йдеться у повідомленні прес-служби компанії.

"Станом на 19 липня 2016 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів перед НАК "Нафтогаз України" складає близько 21,1 млрд гривень. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 80 млн гривень (0,4%)", - йдеться у повідомленні.


Як зазначається, борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить близько 85% від загальної суми заборгованості, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії - близько 10%, борг прямих промислових споживачів - близько 5%.

Крім того, повідомляється, що заборгованість ПАТ "Київенерго" за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилась на 9 млн гривень (1%) й складає близько 948 млн гривень. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що заборгованість столичних споживачів теплової енергії перед ПАТ "Київенерго" за підсумками першого півріччя 2016 року перевищила 1,7 млрд гривень.

On Top