Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" зменшилася на 646 млн гривень

Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" зменшилася на 646 млн гривень
Фото: заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" зменшилася на 3%

Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" становить близько 21 млрд гривень

За станом на 4 травня 2016 року сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ і прямих промислових споживачів перед НАК "Нафтогаз України" складає близько 21 млрд грн. Порівняно з минулим тижнем заборгованість зменшилася на 646 млн грн (3%), повідомляє прес-служба "Нафтогазу".

Борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, що становить близько 85% від загальної суми заборгованості, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії - близько 10%, борг прямих промислових споживачів - близько 5%.


Заборгованість ПАТ "Київенерго" за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень уменшился на 123 млн грн (13,4%). Сумарна заборгованість товариства складає близько 792 млн грн.

Нагадаємо, раніше директор з розвитку бізнесу "Нафтогазу" Юрій Вітренко повідомив, що Україна може отримати 50 млрд доларів від російського ВАТ "Газпром" після задоволення позову НАК "Нафтогаз України" Стокгольмським арбітражем.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся