ru ua

Заборгованість КМДА перед "Укрзалізницею" за обслуговування міської електрички становить 59,8 млн грн

Заборгованість "Київпастрансу" перед Південно-Західною залізницею за обслуговування міської електрички наразі становить 59,8 млн грн. Про це повідомляє прес-служба ДП "Укрзалізниця".

Київська міська адміністрація заплатила 5 млн грн у липні 2013 р. Південно-Західній залізниці за обслуговування та ремонт електропоїздів, що курсують по Київському залізничному кільцю - "міську електричку". Загалом з початку руху міської електрички Південно-Західної залізницею надано послуг на суму 95,6 млн грн, оплачено - 35,8 млн грн, заборгованість складає - 59,8 млн грн, йдеться в повідомленні.

Читайте також: Заборгованість ОДА перед "Укрзалізницею" за перевезення пільговиків за I півріччя 2013 р. складає 85,2 млн грн

В "Укрзалізниці" сподіваються, що якщо заданий темп погашення заборгованості буде дотримано та вчасно і в повному обсязі буде оплачуватися поточне обслуговування, Київ зможе погасити борги перед Південно-Західною залізницею за проект "міська електричка" за рік - до серпня 2014 р.

За даними "Київпастрансу", у поточному році послугами міської електрички скористалися понад 4,7 млн осіб (20-25 тис. щоденно).