Затримано бойовика, який отримав в ДНР безліч "нагород" за вбивство українських військових

Фото: СБУ
Фото: СБУ

Зловмисник брав участь у бойових діях на стороні бойовиків поблизу Слов'янська й Широкиного

Служба безпеки України (СБУ) затримала бойовика, який отримав в так званій "Донецькій народній республіці" (ДНР) безліч "нагород" за вбивство українських військових. Про це йдеться у повідомленні прес-служби СБУ.

"Бойовика терористичної організації ДНР на прізвисько "Філ", який вів розвідку позицій українських підрозділів на Маріупольському напрямку, затримала Служба безпеки України спільно з бійцями Збройних сил", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, 35-річний мешканець Авдіївки з 2014 року брав безпосередню участь у бойових діях на стороні бойовиків поблизу Слов'янська, Широкиного, Саханки, Савур-Могили.

"За свої злочини ватажки терористів неодноразово відмічали його "нагородами", - повідомляють у відомстві.

Наразі відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України. Затриманого бойовика взято під варту відповідно до ст. 208 КПК України. 

Затримано бойовика, який отримав в ДНР безліч "нагород" за вбивство українських військовихЗатримано бойовика, який отримав в ДНР безліч "нагород" за вбивство українських військовихЗатримано бойовика, який отримав в ДНР безліч "нагород" за вбивство українських військовихЗатримано бойовика, який отримав в ДНР безліч "нагород" за вбивство українських військовихЗатримано бойовика, який отримав в ДНР безліч "нагород" за вбивство українських військовихЗатримано бойовика, який отримав в ДНР безліч "нагород" за вбивство українських військовихЗатримано бойовика, який отримав в ДНР безліч "нагород" за вбивство українських військовихЗатримано бойовика, який отримав в ДНР безліч "нагород" за вбивство українських військових
 

ФОТО: СБУ затримала бойовика ДНР

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Волинській обл. затримали рецидивіста, який перед втечею обеззброїв поліцію.