Південна Корея планує відмовитися від ядерної енергетики

Понеділок 19 червня 2017 13:08
Південна Корея планує відмовитися від ядерної енергетики
Фото: Мун Чже Ін (korea.net)

Мун Чже Ін заявив, що планує відмовитися від ядерної енергетики

Президент Південної Кореї Мун Чже Ін заявив, що планує відмовитися від розвитку в країні ядерної енергетики. Про це повідомляє Reuters.

"Ми закінчимо ядерний план виробництва електроенергії і прокладемо шлях до без'ядерної ери", - заявив Мун на закриттяі ядерного реактора Kori No.1 в Пусані, приблизно в 300 км на південно-сході Сеула.

За його словами, країна згорне будівництва нових атомних електростанцій та не продовжить термін служби існуючих заводів, прагнучи покінчити з ядерною енергетикою. Так, програма скорочення традиційної залежності Південної Кореї від вугілля і ядерної енергетики була присутня в його передвиборній кампанії.

В Південній Кореї в даний момент діє чотири великих АЕС з 23 енергоблоками, які виробляють приблизно третину споживаної в країні електроенергії. Новий уряд планує збільшити використання відновлюваних джерел енергії до 20% всієї електроенергії країни до 2030 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Південної Кореї Мун Чже Ін запропонував азіатським країнам і Північної Кореї спільно прийняти чемпіонат світу з футболу в 2030 році.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся