Ювентус - Тоттенхем: онлайн трансляція (рахунок 2:2)

Ювентус - Тоттенхем: онлайн трансляція (рахунок 2:2) Фото: "Ювентус" - "Тоттенхем" (juventus.com)

РБК-Україна провів онлайн-трансляцію 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Ювентус - Тоттенхем. Онлайн-трансляція поєдинку розпочалась на РБК-Україна о 21:45, а дивитися матч можна на телеканалі "Футбол 1". Туринський "Ювентус" прийме лондонський "Тоттенхем" в рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Фахівці вважають італійський клуб фаворитом матчу.

13 лютого 21:45
Турин, "Ювентус Стедіум"

Стартові склади команд:

"Ювентус": Буффон, Де Шильйо, Бенатіа, К'єлліні, Алекс Сандро, Пьянич, Хедіра, Бернардескі, Дуглас Коста, Манджукич, Ігуаїн.
Запасні: Щенсни, Лайки, Мураторе, Маркізіо, Асамоа, Стураро, Бентанкур.

"Тоттенхем": Льоріс, Орье, Санчес, Вертонген, Девіс, Дембеле, Дайер, Ламела, Еріксен, Аллі, Кейн.
Запасні: Гассаніга, Тріпп'єр, Роуз, Ваньяма, Сіссоко, Сон, Лукас Моура.

Матч завершено 2:2

90 + 2 хв. Звучить фінальний свисток. Все вирішиться в Лондоні!

90 + 1 хв. У Юве також заміна. Асамоа змінив Косту.

90 + 1 хв. Заміна для затягування час. Еріксен йде, Ваньяма виходить.

90 хв. Дві хвилини додав арбітр зустрічі.

83 хв. А ось і в команді "Тоттенхем" заміна: Аллі йде, Сон Хин Мін з'являється на полі.

80 хв. Попередження отримує Бентанкур, який в небезпечному підкаті зрубав Девіса.

76 хв. У "Ювентуса" заміна, спрямована на оборону. Стураро з'являється на полі замість Манджукич. Зазначимо, жодної заміни немає в складі "Тоттенхема".

71 хв. ГОООЛ! Еріксен пробив низом, м'яч просочився крізь стінку, а Джіджі не виручив.

66 хв. Перша заміна. Хедіра йде, Бентанкур з'являється на полі.

60 хв. Ігуаїн отримав "гірчичник" за розмови після незафіксованого фолу.

57 хв. Манджукич бив головою прямо в руки голкіперу.

50 хв. Поки рівна гра на початку другої половини.

47 хв. Другий тайм почався з жовтої картки для Орье, який тепер пропустить матч-відповідь.

46 хв. Стартувала друга половина матчу.

45 + 2 хв. Завершується перший тайм.

45 + 2 хв. Ігуаїн пробив в поперечину!!!

45 + 1 хв. Бенатіа отримав жовту за фол проти Кейна в центрі поля.

45 хв. Ще один пенальті в ворота гостей! Орье зрубав Дугласа Косту на краю своєму штрафному!

35 хв. ГООООООЛ! Кейн таки забиває у ворота Буффона. Аллі відібрав м'яч у К'єлліні і зробив передачу на Гаррі, той легко обіграв Джіджі, який вийшов з рамки, і відправив м'яч у порожні ворота.

32 хв. Ще один сейв Буффона від Кейна.

30 хв. Божевільна контратака "Ювентуса" могла завершуватися третім голом Ігуаїна, але аргентинець не влучив у кут з меж штрафного.

26 хв. Ох, не забиває Кейн з двох метрів, влучає прямісінько у Буффона.

23 хв. Частіше володіють м'ячем в останні хвилини англійці.

18 хв. Кейн падає в чужій штрафній після контакту з Бенатіа. Арбітр вирішив, що англієць сам підставлявся під Меді та не поставив другий пенальті в матчі.

12 хв. Кейн не зміг дотягнутися до скидки Еріксена в центрі штрафного туринців, м'яч в руках у Буффона.

9 хв. Дубль Ігуаїна! Гонсало пробив в усе той же нижній кут. Льоріс зачепив м'яч рукою, ноудар не вдалося відбити.

8 хв. ВОУ-ВОУ! Пенальті у ворота "Тоттенхема"! Девіс вдарив по нозі Бернардескі в штрафний - жовта захиснику. Все по справі.

5 хв. Дуже жваво грають туринці, вже два рази потрапили в офсайд.

2 хв. ВОУ! А ось і ГООООЛ! Гравці "Тоттенхема" напевно не зрозуміли, що матч вже йде. Автором голу став Ігуаїн, який пробив в дальній нижній кут!

1 хв. Починаємо!

- Звучить Гімн Ліги чемпіонів.

- Команди вже на полі і готуються до гри.

- Чи зможе Гаррі Кейн зламати неповторну оборону "Ювентуса"?

- Розминка перед матчем.

- "Ювентус" не програвав удома в 26 єврокубкових матчах, а "Тоттенхем" пройшов груповий етап без поразок.

- Гравці "Тоттенхема" знайомляться з полем.

- У формі таких забарвлень сьогодні зіграють команди.

- Спеціальні прапорці чекають уболівальників на фан-секторі "Ювентуса".

- Ранок в Турині. На горизонті видніються засніжені вершини Альп.

Ліга чемпіонів УЄФА повертається! Багаторазовий чемпіон Італії приймає команду, яка випередила у своїй групі мадридський "Реал".

Англійський клуб візьме участь в 1/8 фіналу всього вдруге. На груповому етапі лондонці зайняли перше місце в своєму квартеті, випередивши діючих чемпіонів з "Реала", і набрали 16 очок, ставши лідерами сезону за цим показником.

Італійці хоча і зайняли друге місце в групі D, пропустивши вперед "Барселону", проте на їхній стороні багатий досвід - на даній стадії туринці виступають вже в дев'ятий раз. "Юве" двічі виходив до фіналу за останній час - в 2015 та 2017 років роках.

Це буде перша зустріч "Ювентуса" і "Тоттенхема" в Лізі чемпіонів, до цього вони в турнірі не зустрічались.

Безпрограшна домашня серія "Юве" в єврокубках становить 26 зустрічей - 16 перемог і 10 нічиїх. Останній раз перемогти в Турині вдалося "Баварії" (2: 0) в квітні 2013 року. Це єдиної поразки "чорно-білих" в 31 єврокубковому матчі на "Ювентус Стедіум".

Лондонці здобули лише чотири перемоги в 14 останніх гостьових зустрічах на європейській арені.

Передбачити результат гри двох клубів високого класу завжди дуже важко. Дуже цікаве протистояння нас чекає!