Ю.Тимошенко висловила співчуття у зв'язку із землетрусом у Гаїті.

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко надіслала урядову телеграму співчуття прем'єр-міністрові Республіки Гаїті Жан-Максу Бельриву у зв'язку із землетрусом, що стався у Гаїті і призвів до численних жертв та масштабних руйнувань.

"Від імені уряду України та від себе особисто висловлюю вашій високоповажності, рідним та близьким постраждалих і загиблих, усьому народові Республіки Гаїті наше глибоке співчуття", - йдеться у телеграмі глави українського уряду.

13 січня на Гаїті сталася серія руйнівних землетрусів. Підземні поштовхи досягали 7,0 балів, значно зруйнувавши столицю Республіки Гаїті м. Порт-о-Пренс і прилеглі території. В даний час на острові тривають розбори завалів і рятувальні роботи. Точне число загиблих не повідомляється, проте, за словами прем'єр-міністра Гаїті, кількість жертв землетрусу може досягти 100 тис. осіб. У столиці Гаїті в братській могилі вже поховано близько 7 тис. жертв землетрусу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся