Ю.Тимошенко принесла до ГПУ заяву про зловживання навколо НСК "Олімпійській"

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко принесла до Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України (ГПУ) заяву про зловживання навколо НСК "Олімпійській". Про це вона заявила перед візитом до слідчого прокуратури, передає кореспондент РБК-Україна. 
"Щоб не ходити в ГПУ дарма, я прийняла рішення, що кожен раз, коли я з'являюся в ГПУ,.. я буду заявляти про черговий злочин влади... Сьогодні я принесла ще одну заяву про повідомлення про скоєний злочин", - заявила Ю.Тимошенко і додала, що має намір розповісти слідчим ГПУ про зловживання влади при підготовці до Євро-2012. Вона заявила, що будівельні проекти по Євро-2012 використовуються Президентом та урядом "для того, щоб... від 20 до 30, а іноді і більше відсотків заробляти відкатів з державного бюджету".
Також лідер "Батьківщини" повідомила, що в сьогоднішній заяві до ГПУ вона Розповіла про зловживання навколо НСК "Олімпійській". За її словами, НСК "Олімпійській" за кошторисом коштує 2 млрд 144 млн грн. Вона уточнила, що ця вартість була встановлена при новому курсі долару після кризи: "Зараз новий уряд цю вартість підняв до 4,5 млрд грн. Ми наводимо у заяві про вчинення злочину і проводимо приклад вартості аналогічних стадіонів у Німеччині за майже вдвічі менші кошти". За словами Ю.Тимошенко, для будівництва НСК достатньо 2 млрд грн. Вона заявила, що половина грошей, виділених на Євро-2012, йде на приватні офшорні рахунки, які виводяться в офшорні зони, в тому числі і на Кіпр. Ю.Тимошенко додала, що будівництво об'єктів Євро-2012 є низькоякісним і "вони не простоять і кількох років".
Також лідер "Батьківщини" додала, що наступного разу при візиті до ГПУ вона проінформує про розкрадання 2 га землі, які були передані приватній структурі для будівництва вертолітної площадки поблизу ВР у Києві: "Вона (площадка) оформлена не на державу, а на приватну компанію, яку контролює Президент України".
Нагадаємо, депутати Київради передали земельні ділянки ТОВ "Амадеус Ко" для будівництва і обслуговування об'єктів інженерної і транспортної інфраструктури. Як відзначив секретар фракції Київради "Республіка Київ" Олексій Давиденко, на даних ділянках планується будівництва вертолітного майданчика для потреб глави держави.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся