Ю.Тимошенко: Матеріали досудового слідства сфальсифіковані

НовиниПолітика    31.12.2010 - 12:56

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила про те, що матеріали досудового слідства сфальсифіковані. Про це вона заявила одразу після допиту, передає кореспондент РБК-Україна.
Ю.Тимошенко заявила, що під час ознайомлення з матеріалами досудового слідства, вона зробила висновок про фальсифікацію справи.
"Зайвий раз я мала можливість сказати про те, що все досудове слідство по суті було сфальшоване, не були проведені необхідні експертизи, не були зроблені всі необхідні слідчі дії, були проігноровані всі можливості опитати свідків. Не було зроблено те, що вони мусять робити за законом, щоб з'ясувати істину в справі. Тому можу твердо сказати, що справа фальшується і далі вони хочуть сфальшувати вирок суду", - заявила Ю.Тимошенко.
За її словами процесом слідства керує Президент України Віктор Янукович.
Також вона заявляє, що багатогодинними допитами "В.Янукович хотів похитнути її позицію, намагатися зломити мої цілі і мою впевненість".
Нагадаємо, Президент України Віктор Янукович не певен, що кримінальна справа відносно екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко дійде до суду. Про це він заявив 24 грудня 2010 р. в інтерв'ю в ефірі "ТРК-Україна".
"Я не впевнений в тому, що буде суд", - заявив В.Янукович.
"Я не можу зупиняти ці процеси і говорити, ви ці справи розслідуйте, а ці ні. Ні в якому разі цього робити не можна, і в глави немає таких повноважень", - зазначив він.
В.Янукович у той самий час припустив, що "якщо буде суд, то ми будемо зацікавлені в тому, щоб суд був справедливий, щоб були всі докази". "Якщо в ході слідства будуть доведені факти, такі, що вона невинна, це питання зніметься саме по собі... У Юлії Володимирівни є всі можливості себе захистити", - зазначив В.Янукович.
В.Янукович зазначив, що рішення про застосування до Ю.Тимошенко підписки про невиїзд Генпрокуратурою приймалося на колегії. За його словами, особисто генпрокурор не приймав цього рішення одноосібно.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top