Ю.Тимошенко: Б.Губського виключено не лише з фракції БЮТ, але й партії "Батьківщина"

Субота 09 жовтня 2010 11:50

Богдана Губського виключено не лише з фракції БЮТ, але й партії "Батьківщина". Про це Юлія Тимошенко повідомила в інтерв'ю "Дзеркалу тижня".

За словами Ю.Тимошенко, рішення про виключення Б.Губського з «Батьківщини» було прийнято місцевою організацією партії.

«Губський прийшов до нас не в найлегший час, він пережив із нами два складні етапи опозиційної боротьби. Коли в 2007 р. необхідно було добровільно скласти мандат для проведення дострокових виборів, він зробив це, не вагаючись. Хоча на той час 26 осіб нашої фракції похитнулися, перейшли в Партію регіонів, непогано на цьому заробивши. Які в мене були тоді підстави не довіряти Губському, виключати його зі складу депутатів? Я не сповідник і не суддя. Із часом хтось утомився, хтось ослаб, хтось здався, хтось, можливо, переглянув свої погляди на життя. Чи можна їх у цьому звинувачувати? Політичне життя стало в багато разів жорсткішим, нові обставини, нові реалії вимагали додаткових політичних і духовних зусиль. Не всі їх знайшли», - зазначила Ю.Тимошенко.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся